Barwny Korowód Szkół

Udział w Dniach Dębicy – Barwny Korowód Szkół

W niedzielę 27 maja już po raz kolejny odbył się Barwny Korowód Szkół, tym razem połączony z obchodami 660-lecia Dębicy. Tematem przewodnim były dzieje miasta.
Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali się podczas Dni Dębicy przedstawiając scenkę pt. „O czym szumią dęby?”. Inspirowany „Bajką o Dębicy”  pokaz obejmował krótką lekcję historii, tańce, lekcję wf  oraz legendę o powstaniu miasta. Całość występu zwieńczyła przepiękna piosenka napisana specjalnie na obchody 660-lecia.

„Bajka o Dębicy” zakończyła się dobrze i na pewno pozostanie w pamięci mieszkańców.
Nasza szkoła za udział w Barwnym Korowodzie otrzymała bon w wysokości 350 złotych.

 

Previous Post
Next Post
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status