Awans dziewczęcej drużyny do FINAŁU WOJEWÓDZTWA W PŁYWANIU

Podkarpacki Szkolny Szkolny Związek Sportowy w Rzeszowie przedstawił wyniki PÓŁFINAŁÓW WOJEWÓDZKICH IGRZYSK DZIECI W PŁYWANIU, które odbyły się w kwietniu na basenach w Krośnie, Lesku, Nowej Sarzynie, Rzeszowie i Pustkowie. Reprezentacja „Jedenastki” rywalizowała 26 kwietnia 2018 r. na pływalni „Nemo” Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pustkowie Osiedlu. Dzieci startowały w zawodach indywidualnie oraz drużynowo w sztafecie pływackiej 6×25.

Drużyna dziewcząt w klasyfikacji drużynowej uplasowała się na IV miejscu w swoim półfinale, co dało im XI lokatę w województwie ( w zawodach wzięło udział 55 szkół). Dzięki temu zespół SP 11 awansował do FINAŁU PODKARPACIA, który odbędzie się 28 maja 2018 r. w Krośnie.

W klasyfikacji indywidualnej świetnym wynikiem może pochwalić się Maja Adwent, która zajęła II miejsce w swoim półfinale, a IV lokatę w województwie na 50 m stylem klasycznym (w zawodach wzięło udział 69 zawodniczek).

Dziewczęta wywalczyły awans do FINAŁU w składzie:
Adwent Maja,
Mazur Maja,
Boratyn Aleksandra,
Pazdyk Martyna,
Potyrała Aleksandra,
Rowińska Patrycja,
Więckowska Jessica.

GRATULUJEMY!

Szczegółowe wyniki zawodów:
http://szs.rzeszow.pl/wyniki-rywalizacji-sportowej/igrzyska-dzieci/id-plywanie-polfinaly-wojewodzkie,art1579/

Previous Post
Next Post
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status