Kolejny awans dziewcząt z „Jedenastki” do FINAŁU WOJEWÓDZTWA

W dniu 11 kwietnia 2018 r. w Kolbuszowej odbyły się zawody rejonowe w indywidualno-drużynowych biegach przełajowych.
W zawodach wystartowało 13 naszych zawodniczek, które wystartowały w kategorii wiekowej: 2007 i młodsze – rywalizowały na dystansie 600 m, a urodzone w latach 2005 -2006 – biegały na dystansie 800 m. Na wynik drużyny składała się suma miejsc zajętych przez 5 najlepszych zawodniczek. Prawo startu w zawodach miały po dwie najlepsze drużyny z powiatów: mieleckiego, kolbuszowskiego, ropczycko-sędziszowskiego i dębickiego
Do FINAŁU WOJEWÓDZTWA, który odbędzie się 23 kwietnia 2018 r. również w Kolbuszowej awans uzyskało po dwie najlepsze drużyny z zawodów rejonowych w każdej kategorii.

Rewelacyjnie w zawodach pobiegły dziewczęta z roczników 2005-2006, które zajęły I miejsce w rejonie. Dziewczyny po raz pierwszy w historii szkoły wywalczył awans do FINAŁU PODKARPACIA w biegach przełajowych.

Skład zwycięskiej drużyny SP 11 :

Aniela Bukowska, Amelia Filipczak, Aleksandra Kramarczyk, Izabela Bała, Martyna Furgał, Zuzanna Ćwiok, Amelia Gancarska, Zofia Kułakowska.

Dzielnie rywalizowały również nasze młodsze dziewczęta, które zajęły w zawodach V miejsce, a w rywalizacji wojewódzkiej zajęły lokaty XXV-XXX (najlepszy wynik naszej szkoły w tej kategorii wiekowej w historii).

Skład SP 11 :

Wiktoria Kopera, Paulina Ujazda, Patrycja Babik, Anna Rojek, Natalia Nizińska.

Previous Post
Next Post
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status