Kolejny awans dziewcząt z „Jedenastki” do FINAŁU WOJEWÓDZTWA

W dniu 11 kwietnia 2018 r. w Kolbuszowej odbyły się zawody rejonowe w indywidualno-drużynowych biegach przełajowych.
W zawodach wystartowało 13 naszych zawodniczek, które wystartowały w kategorii wiekowej: 2007 i młodsze – rywalizowały na dystansie 600 m, a urodzone w latach 2005 -2006 – biegały na dystansie 800 m. Na wynik drużyny składała się suma miejsc zajętych przez 5 najlepszych zawodniczek. Prawo startu w zawodach miały po dwie najlepsze drużyny z powiatów: mieleckiego, kolbuszowskiego, ropczycko-sędziszowskiego i dębickiego
Do FINAŁU WOJEWÓDZTWA, który odbędzie się 23 kwietnia 2018 r. również w Kolbuszowej awans uzyskało po dwie najlepsze drużyny z zawodów rejonowych w każdej kategorii.

Rewelacyjnie w zawodach pobiegły dziewczęta z roczników 2005-2006, które zajęły I miejsce w rejonie. Dziewczyny po raz pierwszy w historii szkoły wywalczył awans do FINAŁU PODKARPACIA w biegach przełajowych.

Skład zwycięskiej drużyny SP 11 :

Aniela Bukowska, Amelia Filipczak, Aleksandra Kramarczyk, Izabela Bała, Martyna Furgał, Zuzanna Ćwiok, Amelia Gancarska, Zofia Kułakowska.

Dzielnie rywalizowały również nasze młodsze dziewczęta, które zajęły w zawodach V miejsce, a w rywalizacji wojewódzkiej zajęły lokaty XXV-XXX (najlepszy wynik naszej szkoły w tej kategorii wiekowej w historii).

Skład SP 11 :

Wiktoria Kopera, Paulina Ujazda, Patrycja Babik, Anna Rojek, Natalia Nizińska.

Previous Post
Next Post