Grad medali uczniów „Jedenastki” w biegach przełajowych

6 kwietnia 2018 r. w Dębicy, na obiektach sportowych ZSZ nr 1 odbyły się indywidualno-drużynowe biegi przełajowe.
W zawodach wystartowało 12 dziewcząt i 14 chłopców z naszej szkoły. Zawodnicy podzieleni zostali na dwie kategorie wiekowe: 2007 i młodsi – rywalizowali na dystansie 600 m, oraz urodzeni w latach 2005 -2006 – biegali na dystansie 800 m. Na wynik drużyny składała się suma miejsc zajętych przez 5 zawodników. Zawody rozgrywano w ramach Dębickich Igrzysk Dzieci (DID), które połączono z Finałem Powiatu Igrzysk Dzieci. Do etapu rejonowego, który odbędzie się 11 kwietnia 2018 r. w Kolbuszowej awans uzyskuje dwie najlepsze drużyny z powiatu w każdej kategorii.

Fantastycznie w klasyfikacji indywidualnej zaprezentowała Maja Mazur, która w kategorii dziewcząt młodszych, zdobyła złoty medal Dębickich Igrzysk Dzieci oraz II miejsce w powiecie dębickim.

Świetnie w klasyfikacji drużynowej wypadły również młodsze dziewczęta, które zdobyły złote medale Dębickich Igrzysk Dzieci i zajęły I miejsce w powiecie dębickim, uzyskując awans do zawodów rejonowych.
Skład naszych złotych medalistek :
Maja Mazur, Maja Adwent, Paulina Ujazda, Andżelika Skrzypek, Anna Rojek.

Bardzo dobrze spisały się też dziewczęta z roczników 2005-2006, zdobyły srebrne medale Dębickich Igrzysk Dzieci i zajęły II miejsce w powiecie dębickim. Dziewczyny także awansowały do zawodów rejonowych.
Skład srebrnych medalistek :
Amelia Filipczak, Aleksandra Kramarczyk, Aniela Bukowska, Zuzanna Ćwiok, Martyna Furgał, Amelia Gancarska, Zofia Kułakowska.

Wysoki poziom w biegach przełajowych zaprezentowali chłopcy w roczniku 2005 i 2006, zdobyli srebrne medale Dębickich Igrzysk Dzieci i zajęli III miejsce w powiecie dębickim.
Skład srebrnych medalistów:
Wojciech Falarz, Karol Iwański, Mateusz Wójcik, Michał Gawlik, Szymon Gleń, Ignacy Maziarka i Konrad Nowak.

Ambitnie i walecznie wystartowała w zawodach drużyna chłopców z rocznika 2007 i młodszych, która uplasowała się na III miejscu Dębickich Igrzysk Dzieci i V miejscu w powiecie dębickim.
Skład brązowych medalistów:
Aleksy Dąbrowski, Miłosz Ziajor, Adrian Kurek, Bartosz Czeluśniak, Konrad Sajdak, Julian Cebula.

Wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w zawodach GRATULUJEMY!

Previous Post
Next Post
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status