Grad medali uczniów „Jedenastki” w biegach przełajowych

6 kwietnia 2018 r. w Dębicy, na obiektach sportowych ZSZ nr 1 odbyły się indywidualno-drużynowe biegi przełajowe.
W zawodach wystartowało 12 dziewcząt i 14 chłopców z naszej szkoły. Zawodnicy podzieleni zostali na dwie kategorie wiekowe: 2007 i młodsi – rywalizowali na dystansie 600 m, oraz urodzeni w latach 2005 -2006 – biegali na dystansie 800 m. Na wynik drużyny składała się suma miejsc zajętych przez 5 zawodników. Zawody rozgrywano w ramach Dębickich Igrzysk Dzieci (DID), które połączono z Finałem Powiatu Igrzysk Dzieci. Do etapu rejonowego, który odbędzie się 11 kwietnia 2018 r. w Kolbuszowej awans uzyskuje dwie najlepsze drużyny z powiatu w każdej kategorii.

Fantastycznie w klasyfikacji indywidualnej zaprezentowała Maja Mazur, która w kategorii dziewcząt młodszych, zdobyła złoty medal Dębickich Igrzysk Dzieci oraz II miejsce w powiecie dębickim.

Świetnie w klasyfikacji drużynowej wypadły również młodsze dziewczęta, które zdobyły złote medale Dębickich Igrzysk Dzieci i zajęły I miejsce w powiecie dębickim, uzyskując awans do zawodów rejonowych.
Skład naszych złotych medalistek :
Maja Mazur, Maja Adwent, Paulina Ujazda, Andżelika Skrzypek, Anna Rojek.

Bardzo dobrze spisały się też dziewczęta z roczników 2005-2006, zdobyły srebrne medale Dębickich Igrzysk Dzieci i zajęły II miejsce w powiecie dębickim. Dziewczyny także awansowały do zawodów rejonowych.
Skład srebrnych medalistek :
Amelia Filipczak, Aleksandra Kramarczyk, Aniela Bukowska, Zuzanna Ćwiok, Martyna Furgał, Amelia Gancarska, Zofia Kułakowska.

Wysoki poziom w biegach przełajowych zaprezentowali chłopcy w roczniku 2005 i 2006, zdobyli srebrne medale Dębickich Igrzysk Dzieci i zajęli III miejsce w powiecie dębickim.
Skład srebrnych medalistów:
Wojciech Falarz, Karol Iwański, Mateusz Wójcik, Michał Gawlik, Szymon Gleń, Ignacy Maziarka i Konrad Nowak.

Ambitnie i walecznie wystartowała w zawodach drużyna chłopców z rocznika 2007 i młodszych, która uplasowała się na III miejscu Dębickich Igrzysk Dzieci i V miejscu w powiecie dębickim.
Skład brązowych medalistów:
Aleksy Dąbrowski, Miłosz Ziajor, Adrian Kurek, Bartosz Czeluśniak, Konrad Sajdak, Julian Cebula.

Wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w zawodach GRATULUJEMY!

Previous Post
Next Post