Dziewczęta z „Jedenastki” na VII miejscu w województwie

W dniu 23 kwietnia 2018 r. w Kolbuszowej odbyły się zawody finałowe w indywidualno-drużynowych biegach przełajowych.
W rywalizacji wystartowało 8 naszych zawodniczek w kategorii wiekowej 2005 -2006. Dziewczyny biegały na dystansie 800 m. Na wynik drużyny składała się suma miejsc zajętych przez 5 najlepszych zawodniczek. Prawo startu w zawodach miały po dwie drużyny wyłonione w sześciu zawodach rejonowych.

Świetnie zaprezentowała się w Kolbuszowej nasza drużyna, która zajęła bardzo wysokie VII miejsce w województwie. Uczennice „Jedenastki” po raz pierwszy w historii szkoły walczyły w FINALE PODKARPACIA w drużynowych biegach przełajowych i od razu z tak dobrym skutkiem.

Gratulujemy sukcesów!

Skład drużyny SP 11 :

Aniela Bukowska
Amelia Filipczak
Aleksandra Kramarczyk
Izabela Bała
Martyna Furgał
Zuzanna Ćwiok
Amelia Gancarska
Zofia Kułakowska

Previous Post
Next Post
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status