Dziewczęta z „Jedenastki” na VII miejscu w województwie

W dniu 23 kwietnia 2018 r. w Kolbuszowej odbyły się zawody finałowe w indywidualno-drużynowych biegach przełajowych.
W rywalizacji wystartowało 8 naszych zawodniczek w kategorii wiekowej 2005 -2006. Dziewczyny biegały na dystansie 800 m. Na wynik drużyny składała się suma miejsc zajętych przez 5 najlepszych zawodniczek. Prawo startu w zawodach miały po dwie drużyny wyłonione w sześciu zawodach rejonowych.

Świetnie zaprezentowała się w Kolbuszowej nasza drużyna, która zajęła bardzo wysokie VII miejsce w województwie. Uczennice „Jedenastki” po raz pierwszy w historii szkoły walczyły w FINALE PODKARPACIA w drużynowych biegach przełajowych i od razu z tak dobrym skutkiem.

Gratulujemy sukcesów!

Skład drużyny SP 11 :

Aniela Bukowska
Amelia Filipczak
Aleksandra Kramarczyk
Izabela Bała
Martyna Furgał
Zuzanna Ćwiok
Amelia Gancarska
Zofia Kułakowska

Previous Post
Next Post