XIII MIEJSCE DZIEWCZĄT W GIMNASTYCE

FINAŁ WOJEWÓDZKI IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W GIMNASTYCE – XIII MIEJSCE DRUŻYNY DZIEWCZĄT

W dniu 19 marca 2017 r. w Zarzeczu po raz drugi nasza szkoła wzięła udział w FINALE WOJEWÓDZKIM IGRZYSK DZIECI W GIMNASTYCE w kategorii dziewcząt. W rywalizacji wystartowało 38 szkół, które reprezentowało 155 zawodniczek.

W drużynie „Jedenastki” wystąpiły:
Wiktoria Niedbalec,
Kamila Nosal,
Andżelika Skrzypek,
Kornelia Wilk.

Dziewczęta zdobyły 75,8 pkt. i zajęły w zawodach XIII lokatę.
Do miejsca w pierwszej dziesiątce, zabrakło nam 1,9 pkt. Porównując start naszej drużyny z występem w zeszłym roku szkolnym zanotowaliśmy awans o pięć pozycji, zaś w klasyfikacji indywidualnej, Wiktoria Niedbalec uplasowała się na miejscu XXXIII (awans o jedenaście lokat).
Program zawodów: skok rozkroczny przez kozła, ćwiczenia wolne, ćwiczenia równoważne na ławeczce. Prowadzone były dodatkowe klasyfikacje indywidualne i wielobojowe.

GRATULUJEMY DZIEWCZYNY!

Szczegółowe wyniki:
http://szs.rzeszow.pl/…/igrzyska-dzi…/id-gimnastyka,art1536/

Previous Post
Next Post