XIII MIEJSCE DZIEWCZĄT W GIMNASTYCE

FINAŁ WOJEWÓDZKI IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W GIMNASTYCE – XIII MIEJSCE DRUŻYNY DZIEWCZĄT

W dniu 19 marca 2017 r. w Zarzeczu po raz drugi nasza szkoła wzięła udział w FINALE WOJEWÓDZKIM IGRZYSK DZIECI W GIMNASTYCE w kategorii dziewcząt. W rywalizacji wystartowało 38 szkół, które reprezentowało 155 zawodniczek.

W drużynie „Jedenastki” wystąpiły:
Wiktoria Niedbalec,
Kamila Nosal,
Andżelika Skrzypek,
Kornelia Wilk.

Dziewczęta zdobyły 75,8 pkt. i zajęły w zawodach XIII lokatę.
Do miejsca w pierwszej dziesiątce, zabrakło nam 1,9 pkt. Porównując start naszej drużyny z występem w zeszłym roku szkolnym zanotowaliśmy awans o pięć pozycji, zaś w klasyfikacji indywidualnej, Wiktoria Niedbalec uplasowała się na miejscu XXXIII (awans o jedenaście lokat).
Program zawodów: skok rozkroczny przez kozła, ćwiczenia wolne, ćwiczenia równoważne na ławeczce. Prowadzone były dodatkowe klasyfikacje indywidualne i wielobojowe.

GRATULUJEMY DZIEWCZYNY!

Szczegółowe wyniki:
http://szs.rzeszow.pl/…/igrzyska-dzi…/id-gimnastyka,art1536/

Previous Post
Next Post
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status