UCZNIOWIE „JEDENASTKI” NA VII MIEJSCU W WOJEWÓDZTWIE.

Bardzo dobrze spisali się nasi młodzi uczniowie w FINALE WOJEWÓDZKIM IGRZYSK DZIECI W ŁYŻWIARSTWIE SZYBKIM, który rozegrany został 22.03.2018 r. W programie zawodów była jazda na dystansie 250 metrów. Suma czasów uzyskanych przez dwie najlepsze zawodniczki i dwóch najlepszych zawodników stanowiła o miejscu drużyny.

Zespół „Jedenastki” z łącznym czasem 152,3 s. uplasował się podobnie jak przed rokiem na bardzo wysokim – VII miejscu w województwie. W ubiegłym roku nasza drużyna uzyskała czas 141,3. W zawodach rozegranych w Sanoku mogli brać udział uczniowie urodzeni w roku 2005 i młodsi. Ciekawostką jest to, iż w naszej drużynie wystartowali wszyscy uczniowie z roczników 2008 i 2007.

Wyniki zawodników SP 11:

Zuzanna Sidor (rocznik 2008) – czas: 36,8 (indywidualnie XI miejsce w województwie w kategorii dziewcząt)
* wynik z ubiegłego roku: 38,5 (indywidualnie XV miejsce w województwie w kategorii dziewcząt)

Dominika Brzozowska (rocznik 2007) – czas: 44,9 (indywidualnie XXXIV miejsce w województwie w kategorii dziewcząt)

Wiktoria Tworek (rocznik 2008) – czas: 46,9 (indywidualnie XLII miejsce w województwie w kategorii dziewcząt)

Julian Cebula (rocznik 2008) – czas: 33,9 (indywidualnie XV miejsce w województwie w kategorii chłopców)
*wynik z ubiegłego roku: 34,5 (indywidualnie XIX miejsce w województwie w kategorii chłopców)

Konrad Sajdak (rocznik 2007) – czas: 36,7 (indywidualnie XXVI miejsce w województwie w kategorii chłopców)

W grupie chłopców wystartowało 56 zawodników, a w kategorii dziewcząt brało udział w zawodach 60 zawodniczek.

G R A T U L U J E M Y SUKCESU.

Szczegółowe wyniki:
http://szs.rzeszow.pl/…/igrzyska-dz…/id-lyzwiarstwo,art1541/

Previous Post
Next Post
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status