FESTIWAL PIOSENKI I KONKURS PLASTYCZNY W SP 11

W dniu 6 marca 2018 r. w naszej szkole już po raz ósmy odbył się Przegląd Piosenki „Rozśpiewane Przedszkolaki” połączony z rozstrzygnięciem konkursu plastycznego.
Oba przedsięwzięcia skierowane były do dzieci 5 i 6 letnich ze wszystkich dębickich przedszkoli, a ich tematem była „Polska – nasza Ojczyzna”. W bieżącym roku konkursy te miały szczególny charakter, gdyż związane były z 100 rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę oraz jubileuszem 660 – lecia lokacji Dębicy.
Na konkurs plastyczny wpłynęło 30 prac dzieci z Przedszkola Miejskiego Nr: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, z Niepublicznego Przedszkola: „Radość”, „Ukryty Dar”, „Weldon Kids”, Przedszkola „Pałacyk Malucha” oraz Ochronki Zgromadzenia Sióstr Służebniczek BDNP.
Wszystkie prace plastyczne były interesujące. Jury przyznało I i II miejsca. Pani dyrektor Alicja Prus pogratulowała wszystkim dzieciom i wspólnie z Panem burmistrzem Mariuszem Szewczykiem wręczyła dyplomy i upominki.

W konkursie wokalnym wzięło udział 14 wykonawców.
Prezentacje oceniało jury w składzie: przewodnicząca pani Urszula Bizoń – Biduś, pan Wojciech Iwasieczko, pani Ewelina Grzyb i pan Grzegorz Stanoch. Jury zwróciło uwagę na wysoki poziom wykonywanych piosenek. Doceniło trafny dobór repertuaru do poszczególnych wykonawców oraz ciekawe interpretacje.
Jury przyznało nagrody w dwóch kategoriach:
1. za wyjątkowe walory wokalne
2. za ciekawą interpretację.

W kategorii pierwszej nagrody otrzymali: Lidia Wiktor z PM nr 7, Aleksandra Maj z PM nr 10, Inga Dąbrowska z PM nr 5, Nadia Kolak z PM nr 1, Zuzanna Król z PM nr4.
W kategorii drugiej nagrodzeni zostali: Denis Bosak z Pałacyka Malucha, Patryk Zieliński z PM nr 12, Monika Hybel z PM nr 9, Julia Koblańska z PM nr 11, Jagoda Kusibab z NP „Happy Kids”, Julia Kolak z PM nr 8, Mikołaj Paniec z oddziału „0” z SP nr 11.

Przyznano GRAND PRIX, które otrzymali: Ignacy Chmura z PM nr 2 oraz Natalia Pepera – Podhorecka z NP „Weldon Kids”.
Wszyscy wokaliści otrzymali dyplomy i nagrody z rąk dyrektor szkoły pani Alicji Prus i zastępcy burmistrza miasta pana Wojciecha Iwasieczko.
Nagrody w konkursie plastycznym i wokalnym ufundowało Stowarzyszenie Rodziców, Nauczycieli i Przyjaciół Publicznej Szkoły Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w Dębicy „Wspólnie skuteczniej”, dzięki wsparciu Burmistrza Miasta Dębica w ramach realizacji zadania publicznego „Organizacja koncertów, festiwali, przeglądów konkursów, spotkań, warsztatów, wystaw, konfrontacji artystycznych i innych imprez, tworzących ofertę kulturalną miasta Dębicy”. Fundatorem przesympatycznych maskotek była Fundacja Śnieżki „Twoja Szansa”.
Jak co roku nie zabrakło słodkich pączusiów dla wszystkich uczestników i gości festiwalu. Atrakcją był również pokaz taneczny w wykonaniu juniorskiej grupy ze Szkoły Tańca Fame w Dębicy.

Poprzedni wpis
Następny wpis
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status