Szkolne Mistrzostwa w Tenisie Stołowym

W dniu 30.01.2018 odbyły się szkolne zawody w tenisie stołowym. Wzięło w nich udział 15 uczniów. Zawodnicy grali w 4 grupach, z których z każdej dwóch awansowało do fazy finałowej.
Grupa Ai: Chmura Szymon, Ragan Kacper, Knot Karol, Lis Maksymilian. Do następnej fazy przeszli: Lis Maks oraz Knot Karol.
Grupa B: Falarz Wojtek, Pater Marcin, Bartnik Filip, Maziarka Ignacy: Do następnej fazy awansowali: Falarz Wojtek oraz Pater Marcin.
Grupa C: Dąbrowski Aleksy, Rzeszuto Karol, Mróz Oliwier, Wojtunik Szymon. Awansowali: Rzeszuto Karol oraz Wojtunik Szymon.
Grupa D: Wójcik Karol, Kulas Maks (najmłodszy zawodnik), Pyzia Tymek. Awansowali do następnej fazy: Pyzia Tymek oraz Kulas Maks.
Faza finałowa rozegrana została systemem pucharowym. Złoty medal wywalczył Wojtek Falarz, medal srebrny Lis Maks, brązowy Rzeszuto Karol a 4 miejsce zdobył Pyzia Tymek.