Konkurs plastyczno – literacki „Na skrzydłach przyjaźni”

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskim konkursie plastyczno-literackim „Na skrzydłach przyjaźni”, który został zorganizowany w ramach tegorocznej kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł. Konkurs skierowany był do uczniów szkół podstawowych, oddziałów szkolno-przedszkolnych oraz gimnazjów. Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie pracy plastycznej lub literackiej, obrazującej przygodę z wybranym bohaterem literackim, który został przyjacielem.
W dniu 14.12.2017 r. w Szkole Podstawowej nr 9 w Dębicy już po raz jedenasty odbyło się uroczyste podsumowanie ogólnopolskiej kampanii edukacyjno-profilaktycznej Zachowaj Trzeźwy Umysł, podczas którego ogłoszono laureatów organizowanych w jej ramach konkursów.
Wśród nagrodzonych znaleźli się również uczniowie naszej szkoły: Jakub Kędzierski, Szymon Ligęska i Martyna Krajciewicz.

Gratulujemy!

Previous Post
Next Post
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status