Konkurs plastyczno – literacki „Na skrzydłach przyjaźni”

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskim konkursie plastyczno-literackim „Na skrzydłach przyjaźni”, który został zorganizowany w ramach tegorocznej kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł. Konkurs skierowany był do uczniów szkół podstawowych, oddziałów szkolno-przedszkolnych oraz gimnazjów. Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie pracy plastycznej lub literackiej, obrazującej przygodę z wybranym bohaterem literackim, który został przyjacielem.
W dniu 14.12.2017 r. w Szkole Podstawowej nr 9 w Dębicy już po raz jedenasty odbyło się uroczyste podsumowanie ogólnopolskiej kampanii edukacyjno-profilaktycznej Zachowaj Trzeźwy Umysł, podczas którego ogłoszono laureatów organizowanych w jej ramach konkursów.
Wśród nagrodzonych znaleźli się również uczniowie naszej szkoły: Jakub Kędzierski, Szymon Ligęska i Martyna Krajciewicz.

Gratulujemy!

Previous Post
Next Post