Szlachetna Paczka

Jak co roku na początku grudnia łzy wzruszenia i radości pojawiają się na twarzach najuboższych polskich rodzin. Wszystko za sprawą projektu „Szlachetna Paczka”. W tym roku społeczność naszej szkoły również włączyła się w pomoc. Wybraliśmy jedną z dębickich rodzin, której zła sytuacja materialna, a także niepełnosprawność, uniemożliwiają godne i szczęśliwe życie. Rodzina otrzymała dużą i funkcjonalną pralkę, opał na zimę, środki higieniczne umożliwiające funkcjonowanie niepełnosprawnego chłopca oraz wiele, wiele rzeczy codziennego użytku, podarowane przez uczniów naszej szkoły.
Kolejny raz pokazaliście, jak wielkie macie serca. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję. Dziękujemy anonimowemu darczyńcy, który podarował 1000 zł na zakup pralki. Dziękujemy każdemu z Was osobno, zwłaszcza tym, którzy pomagali, mimo, że sami nie są ludźmi zamożnymi. Dziękujemy Piotrowi za wykonanie przepięknej kartki świątecznej.
Pamiętajcie, dobro powraca.

Previous Post
Next Post
welcome image