Podziękowania za Szlachetną Paczkę

Drogi Darczyńco,
w SZLACHETNEJ PACZCE chcemy pomagać tak, aby ludzie sami radzili sobie w życiu. Dziękujemy, że robisz to razem z nami!
Chcemy wydobywać z ludzi to, co mają w sobie najpiękniejsze. Dzięki przygotowanej przez Ciebie pomocy – wydobywasz piękno z rodziny, sprawiasz, że czuje się dla kogoś ważna.

Jak wyglądało wręczanie paczki?
Mama była bardzo wzruszona. Najbardziej ucieszona była z opału i pralki. Również cieszyła się z rzeczy dla syna – pieluchomajtek i prześcieradeł. Podkreślała fakt, że bardzo Jej to ułatwi zmienianie pościeli. Córka trochę skrywała radość – była małomówna, ale chętnie rozpakowywała paczki. Mama zwróciła uwagę na dużą ilość środków higienicznych, chemii domowej.
Co chce przekazać wolontariusz?
Bardzo chcę podziękować za współpracę i zwrócić uwagę, że gdyby nie Darczyńca, nie byłoby paczki. Nie byłoby też tyle radości i wzruszenia na twarzach rodziny. Podczas otwierania paczek czułam ogromną satysfakcję, że dokonaliśmy tego RAZEM. Fakt, że przyczyniło się do tego dzieła tak wiele osób jest naprawdę motywujący – skłania do przemyśleń, że mając wspólny cel, można się zintegrować, zebrać, by dokonać różnych rzeczy, nawet tych trudnych, z pozoru niemożliwych. Życzę wszystkiego dobrego na nadchodzący czas Świąt Bożego Narodzenia!
Co chce powiedzieć od siebie Rodzina?
Rodzina przekazała kartkę świąteczną dla Darczyńcy. Jest ogromnie wdzięczna za tak olbrzymią pomoc.

Previous Post
Next Post