UKS Jedenastka
Sport
Zawody
ODDZIAŁ ZEROWY ZAWSZE UŚMIECHNIĘTY WYCIECZKI PÓŁKOLONIE KONKURSY OLIMPIJCZYCY LAUREACI FINALIŚCI ZAINWESTUJ NAJLEPIEJ W SWOJE DZIECKO Edukacja DBAMY O WSZECHSTRONNY ROZWÓJ UCZNIA

MIKOŁAJKOWE ZAWODY W RZUTACH WOLNYCH DO KOSZA

MIKOŁAJKOWE ZAWODY W RZUTACH WOLNYCH DO KOSZA

Zawody rozegrano w klasach IV, V i VI oraz w grupach treningowych UKS i SKS w dniach 4 – 15 grudnia 2018 r. Uczniowie wykonywali po 10 rzutów wolnych do kosza zawieszonego na wysokości 2,60 m z odległości 3 m. W rywalizacji uczestniczyło 122 uczniów z klas IV, 90 uczniów z klas V i 65 uczniów z klas VI oraz 19 uczniów z grupy SKS i 55 uczniów z grup UKS.
W koszykarskich zmaganiach wzięło udział łącznie 351 uczniów. Najlepszy wynik osiągnęła Katarzyna Pudło, która trafiła do kosza 9 razy.

Wyniki rywalizacji:

Klasa IV a
I miejsce dziewcząt – Amelia Wójcik – 5 celnych rzutów,
I miejsce chłopców – Patryk Ćwik – 7 celnych rzutów,

Klasa IV b
I miejsce dziewcząt – Weronika Kuriata – 8 celnych rzutów,
I miejsce chłopców – Konrad Sajdak – 5 celnych rzutów,

Klasa IV c
I miejsce dziewcząt – Gabriela Kufel – 7 celnych rzutów,
I miejsce chłopców – Oliwier Kalita – 7 celnych rzutów,

Klasa IV d
I miejsce dziewcząt –Wiktoria Sadłos – 6 celnych rzutów,
I miejsce chłopców – Adrian Kurek – 7 celnych rzutów,

Klasa IV e
I miejsce dziewcząt – Andżelika Skrzypek – 5 celnych rzutów,
I miejsce chłopców – Karol Rzeszuto – 6 celnych rzutów,

Klasa IV f
I miejsce dziewcząt – Martyna Słowik – 7 celnych rzutów,
I miejsce chłopców – Piotr Matłok – 7 celnych rzutów,

Klasa IV g
I miejsce dziewcząt – Emilia Tyńska – 6 celnych rzutów,
I miejsce chłopców – Mateusz Wacławski – 6 celnych rzutów,

Klasa V a
I miejsce dziewcząt – Patrycja Rowińska – 7 celnych rzutów,
I miejsce chłopców – Jakub Tomaszewski – 7 celnych rzutów,

Klasa V b
I miejsce dziewcząt – Maria Chęciek – 7 celnych rzutów,
I miejsce chłopców – Jakub Kurzawa – 7 celnych rzutów,

Klasa V c
I miejsce dziewcząt – Natalia Przybysz – 7 celnych rzutów,
I miejsce chłopców – Szymon Chmura – 7 celnych rzutów,

Klasa V d
I miejsce dziewcząt – Marcelina Kukla – 8 celnych rzutów,
I miejsce chłopców – Norbert Ciołek – 8 celnych rzutów,

Klasa V e
I miejsce dziewcząt – Natalia Garduła – 6 celnych rzutów,
I miejsce chłopców – Rafał Nylec – 7 celnych rzutów,

Klasa VI a
I miejsce dziewcząt – Aleksandra Kramarczyk – 6 celnych rzutów,
I miejsce chłopców – Jakub Leski – 7 celnych rzutów,

Klasa VI b
I miejsce dziewcząt – Tymoteusz Pyzia – 7 celnych rzutów,
I miejsce chłopców – Emilia Tabasz – 7 celnych rzutów,

Klasa VI c
I miejsce dziewcząt – Aleksandra Pisarczyk – 5 celnych rzutów,
I miejsce chłopców – Igor Pas – 8 celnych rzutów,

Klasa VI d
I miejsce dziewcząt – Izabela Bała – 6 celnych rzutów,
I miejsce chłopców – Oliwier Mróz– 8 celnych rzutów,

Grupa SKS
I miejsce dziewcząt – Katarzyna Pudło – 9 celnych rzutów,

Grupy UKS
I miejsce dziewcząt (rocznik 2007) – Weronika Kuriata – 4 celne rzuty,
I miejsce dziewcząt (rocznik 2008) – Zuzanna Stalec – 6 celnych rzutów,
I miejsce dziewcząt (rocznik 2009) – Paulina Kujawska – 6 celnych rzutów,
I miejsce chłopców (rocznik 2008) – Mateusz Pająk – 6 celnych rzutów,
I miejsce chłopców (rocznik 2009) – Mateusz Koziński – 7 celnych rzutów,
I miejsce chłopców (rocznik 2005) – Michał Gawlik – 8 celnych rzutów,
I miejsce chłopców (rocznik 2006-2007) – Karol Knot – 7 celnych rzutów.

PARTNERZY SZKOŁY