Bożonarodzeniowa Paczka dla Bohatera

Okres przedświąteczny jest wyjątkowym czasem, kiedy stajemy się szczególnie wrażliwi na potrzeby innych. Nie możemy wówczas zapomnieć o naszych Bohaterach – polskich żołnierzach walczących na wszystkich frontach II wojny światowej, żołnierzach podziemia niepodległościowego oraz osobach represjonowanych w czasach PRL- u. Wielu z nich żyje samotnie, w bardzo skromnych warunkach, czasami na granicy nędzy. Niejednokrotnie jedynie otrzymane dary pozwalają im na godnie przeżycie Wigilii i świąt. Pamięć i pomoc innych jest dla nich niezwykle ważna i potrzebna, dlatego społeczność naszej szkoły z wielką radością przyłączyła się do tegorocznej edycji ogólnopolskiej akcji charytatywnej ,, Bożonarodzeniowa Paczka dla Bohatera”.

Świadomość, że chociaż w minimalnym stopniu mogliśmy poprawić los naszych kochanych Bohaterów, którzy walczyli o wolną, niepodległą Polskę pozwala nam w pełni cieszyć się tym niezwykłym czasem. Ich wdzięczność za każdy, nawet najmniejszy dar jest ogromna, a dla nas wsparcie im udzielone jest wspaniałą lekcją dobroci, historii i patriotyzmu.
Cieszymy się, że nasi uczniowie i ich rodzice chcą bezinteresownie pomagać, chętnie dzielą się tym, co posiadają i otwierają serca dla najbardziej potrzebujących.
Z całego serca dziękujemy!

Previous Post
Next Post
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status