Mikołajkowy Koncert Charytatywny 2017

Piękną, przedświąteczną tradycją stało się w naszej szkole organizowanie różnego rodzaju akcji charytatywnych. Wzorem lat ubiegłych zbieraliśmy żywność, środki czystości, zabawki i przybory szkolne, tym razem w ramach akcji „Mikołajkowy Koncert Charytatywny”, dla dzieci niepełnosprawnych z terenu Gminy Dębica i okolic. Organizatorem akcji jest Centrum Wolontariatu Dzieci i Młodzieży Gminy Dębica. Oczywiście i w tym roku nie zawiedliśmy się na naszych uczniach i ich rodzicach, którzy po raz kolejny pokazali, że mają wielkie serca, są hojni i życzliwi. Cała społeczność szkolna aktywnie włączyła się do akcji. Każdy dzielił się tym, czym mógł. Cieszymy się, że nasi uczniowie potrafią i chcą pomagać.

Za każdą okazaną pomoc serdecznie dziękujemy!

Previous Post
Next Post
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status