Mikołajkowy Koncert Charytatywny 2017

Piękną, przedświąteczną tradycją stało się w naszej szkole organizowanie różnego rodzaju akcji charytatywnych. Wzorem lat ubiegłych zbieraliśmy żywność, środki czystości, zabawki i przybory szkolne, tym razem w ramach akcji „Mikołajkowy Koncert Charytatywny”, dla dzieci niepełnosprawnych z terenu Gminy Dębica i okolic. Organizatorem akcji jest Centrum Wolontariatu Dzieci i Młodzieży Gminy Dębica. Oczywiście i w tym roku nie zawiedliśmy się na naszych uczniach i ich rodzicach, którzy po raz kolejny pokazali, że mają wielkie serca, są hojni i życzliwi. Cała społeczność szkolna aktywnie włączyła się do akcji. Każdy dzielił się tym, czym mógł. Cieszymy się, że nasi uczniowie potrafią i chcą pomagać.

Za każdą okazaną pomoc serdecznie dziękujemy!

Previous Post
Next Post