Mikołaj Kolbusz nagrodzony przez Starostę Powiatu Dębickiego

W dniu 9.11.2017 r. odbyło się Podsumowanie Osiągnięć Sportowych Dzieci i Młodzieży Powiatu Dębickiego za rok szkolny 2016/2017. Nagrodę z rąk Wicestarosty Powiatu otrzymał Mikołaj Kolbusz, który we wrześniu 2016 roku zwyciężył rywalizację wojewódzką w skoku wzwyż. Dyplom za zajęcie V miejsca w klasyfikacji powiatowej otrzymała też nasza szkoła.

Szczegóły uroczystości:
http://www.powiatdebicki.pl/index.php…

http://www.powiatdebicki.pl/index.php…

Przypomnienie sukcesów sportowych uczniów „Jedenastki” w roku szkolnym 2016/2017

Nasza szkoła awansowała w niespełna dwa lata o 346 miejsc w klasyfikacji Igrzysk Młodzieży Szkolnej – ostatecznie zajęła 49 miejsce w województwie.

W rywalizacji Dębickiej Olimpiady Młodzieży uczniowie „Jedenastki” wywalczyli 44 złote medale, 33 srebrne i 39 brązowych krążków (łącznie 116 medali)

 • Mikołaj Kolbusz został Mistrzem Województwa Podkarpackiego w skoku wzwyż oraz srebrny medal XXV DOM i II miejsce w powiecie,
 • VIII miejsce w województwie drużyny dziewcząt w 3-boju lekkoatletycznym (skład zespołu: Emilia Tyńska, Aniela Bukowska, Wiktoria Niedbalec, Kinga Galik, Aleksandra Kowal),
 • Karol Rzeszuto zajął VIII miejsce w Szachowych Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego.,
 • VIII miejsce w województwie zajęły dziewcząta w 3-boju LA i pierwsze miejsce w powiecie dębickim
  Skład zespołu: Emilia Tyńska, Aniela Bukowska, Wiktoria Niedbalec, Kinga Galik, Aleksandra Kowal.
 • Wiktoria Bochniewicz zajęła III miejsce w powiecie w skoku w dal, Wiktoria Bochniewicz zajęła III miejsce w powiecie w skoku wzwyż,
 • Srebrne medale dziewcząt w sztafetowych biegach przełajowych w ramach XXV Dębickiej Olimpiady Młodzieży
  Skład zespołu dziewcząt: Izabella Furgał, Martyna Furgał, Anna Buszek, Zofia Zboch, Maria Puzon, Karolina Medygrał, Kornelia Wilk, Magdalena Marć, Paulina Kozińska, Julia Ragan,
 • I miejsce w zawodach pływackich klas I- III: Martyna Pazdyk, Maja Mazur oraz sztafeta Maja Mazur, Maja Adwent, Miłosz Grzyb, Grzegorz Pas,
 • Zawody szachowe – XXV Dębicka Olimpiada Młodzieży, brązowe medale wywalczyła nasza drużyna w składzie: Aleksandra Pisarczyk, Kamil Gutkowski, Tymoteusz Pyzia, Karol Rzeszuto,
 • Brązowy medal dziewcząt w unihokeja (XXV Dębicka Olimpiada Młodzieży). Skład drużyny SP11: Julia Ragan, Karolina Medygrał, Maria Puzon, Anna Buszek, Kornelia Wilk, Paulina Kozińska, Emilia Kwiatkowska, Nikola Kowal, Alicja Matłok, Wiktoria Bochniewicz, Izabela Kubik, Katarzyna Stachnik,
 • Koszykówka dziewcząt – złote medale (XXV Dębicka Olimpiada Młodzieży), I miejsce w powiecie dębickim, I miejsce w rejonie, VI miejsce w województwie podkarpackim. Skład zespołu: Julia Ragan, Paulina Kozińska, Karolina Medygrał, Izabella Furgał, Anna Buszek, Martyna Furgał, Aleksandra Kołeczek, Emilia Kwiatkowska, Katarzyna Pudło, Zofia Zboch, Kornelia Wilk, Maria Puzon, Karolin Dyndor,
 • Koszykówka chłopców– brązowe medale (XXV Dębicka Olimpiada Młodzieży), Skład zespołu SP 11: Jakub Badowski, Maksymilian Dziurzyński, Jakub Róg, Jakub Pyzia, Igor Brzozowski, Kacper Wojtaszek, Kamil Wójcik, Wojciech Falarz, Michał Gawlik, Tymoteusz Pyzia, Mikołaj Kolbusz, Wojciech Nagórzański,
 • Piłka ręczna dziewcząt – złote medale (XXV Dębicka Olimpiada Młodzieży), I miejsce w powiecie dębickim, miejsce XIII – XVIII w województwie podkarpackim.
  Skład drużyny SP 11: Karolina Medygrał, Izabella Furgał, Maria Puzon, Anna Buszek, Wiktoria Bochniewicz, Julia Ragan, Paulina Kozińska, Karolina Dyndor, Alicja Matłok, Julita Wiech, Nikola Kowal, Julia Matłok, Magdalena Marć, Aleksandra Kołeczek, Aleksandra Mielecka, Aniela Bukowska,
 • VII miejsce w finale wojewódzkim w łyżwiarstwie szybkim w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Skład SP 11: Bartosz Kielar, Julian Cebula, Karol Buszek, Emilia Dygdoń, Zuzanna Sidor, Magdalena Marć,
 • Złoty medal Karola Rzeszuto, brązowy medal Gabrieli Pisarczyk w zawodach szachowych w ramach XXV Dębickiej Olimpiady Młodzieży,
 • Finał Powiatowy XVII Edycji Turnieju Piłki Nożnej „Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU” nasze drużyny w kategorii U-8, U-10 i U-12 wywalczyły I miejsca i uzyskały prawo startu w finale wojewódzkim. Awans do turnieju w Stalowej Woli uzyskała także drużyna chłopców w kategorii U-12.
 • Biegi przełajowe. Złoty medal drużyny dziewcząt rocznik 2006 i młodsze oraz II miejsce w powiecie. Skład zespołu: Aniela Bukowska, Ewa Lula Aleksandra Kowal, Patrycja Babik, Gabriela Haag, Izabel Bała. Dziewczęta rocznik 2004-2005 – srebrny medal XXV DOM, III miejsce w powiecie dębickim. Skład zespołu SP 11: Izabella Furgał, Amelia Filipczak, Anna Szelest, Zuzanna Ćwiok, Amelia Gancarska, Aleksandra Kramarczyk, Katarzyna Stachnik. Chłopcy rocznik 2006 i młodsi – brązowy medal XXV DOM. Skład zespołu SP 11: Kamil Pająk, Adrian Tomasiewicz, Maciej Król, Podraza Kacper, Szlachta Krzysztof, Nowak Konrad. Indywidualnie w kategorii dziewcząt młodszych, Aniela Bukowska zdobyła złoty medal XXV DOM oraz złoty medal Igrzysk Młodzieży Szkolnej (I miejsce w powiecie dębickim). W biegu dziewcząt starszych, Izabella Furgał wywalczyła złoty medal XXV DOM i srebrny medal Igrzysk Młodzieży Szkolnej (II miejsce w powiecie dębickim).
 • „Baw się z nami” w ramach XXV Dębickiej Olimpiady Młodzieży. Srebrne medale uczniów SP11. Skład: Maja Lis, Kamila Gil, Weronika Nicoś, Emilia Tyńska, Martyna Janiec, Maksymilian Lis, Michał Gawle, Aleks Dąbrowski, Karol Rzeszuto, Szymon Szewczyk.
 • Srebrne medale dziewcząt w 4-boju LA i drugie miejsce w powiecie dębickim. W ramach XXV Dębickiej Olimpiady Młodzieży dziewczęta wywalczyły srebrny medal, a w klasyfikacji powiatu dębickiego uplasowały się również na drugim miejscu. Skład zespołu: Wiktoria Bochniewicz, Izabella Furgał, Paulina Kozińska, Kornelia Wilk, Aleksandra Kramarczyk
Previous Post
Next Post