Konkurs logopedyczno-plastyczny „Czasami brak mi słów…”

III miejsce w konkursie logopedyczno – plastycznym „Czasami brak mi słów…” zajął uczeń naszej szkoły Maksymilian Nylec .

Konkurs został zorganizowany przez Polski Związek Logopedów Oddział Małopolski

Celem konkursu było przedstawienie komunikacji w sposób wizualny, zainteresowanie mechanizmami mówienia w sposób dostosowany do poziomu rozumienia uczestnika, danie możliwości ekspresji tym dzieciom, którym komunikacja nie przychodzi łatwo oraz umożliwienie wczucia się w sytuację osoby, która przejawia problem w porozumiewaniu się.
Uczestnikami konkursu byli uczniowie szkół gimnazjalnych, podstawowych i przedszkoli oraz dzieci i młodzież korzystająca z usług Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych z terenu Małopolski i Podkarpacia.

Koordynatorem konkursu w naszej szkole była pani logopeda Marta Pociask, a uczniem opiekowała się pani Małgorzata Mazur- Szczerbik.

Previous Post
Next Post
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status