UKS Jedenastka
Sport
Zawody
ODDZIAŁ ZEROWY ZAWSZE UŚMIECHNIĘTY WYCIECZKI PÓŁKOLONIE KONKURSY OLIMPIJCZYCY LAUREACI FINALIŚCI ZAINWESTUJ NAJLEPIEJ W SWOJE DZIECKO Edukacja DBAMY O WSZECHSTRONNY ROZWÓJ UCZNIA

Konkurs logopedyczno-plastyczny “Czasami brak mi słów…”

Konkurs logopedyczno-plastyczny “Czasami brak mi słów…”

III miejsce w konkursie logopedyczno – plastycznym „Czasami brak mi słów…” zajął uczeń naszej szkoły Maksymilian Nylec .

Konkurs został zorganizowany przez Polski Związek Logopedów Oddział Małopolski

Celem konkursu było przedstawienie komunikacji w sposób wizualny, zainteresowanie mechanizmami mówienia w sposób dostosowany do poziomu rozumienia uczestnika, danie możliwości ekspresji tym dzieciom, którym komunikacja nie przychodzi łatwo oraz umożliwienie wczucia się w sytuację osoby, która przejawia problem w porozumiewaniu się.
Uczestnikami konkursu byli uczniowie szkół gimnazjalnych, podstawowych i przedszkoli oraz dzieci i młodzież korzystająca z usług Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych z terenu Małopolski i Podkarpacia.

Koordynatorem konkursu w naszej szkole była pani logopeda Marta Pociask, a uczniem opiekowała się pani Małgorzata Mazur- Szczerbik.

PARTNERZY SZKOŁY