XVIII edycja Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

XVIII edycja Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”
W dniu 6.10.2017 r. zakończyły się zapisy do turnieju piłki nożnej dla dzieci „Tymbark”.
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w Dębicy zgłosiła do zawodów 4 drużyny ( 2 dziewcząt i 2 chłopców). Nasze zespoły zagrają w kategoriach wiekowych: U-10 (roczniki 2008-2009), U-12 (roczniki 2006-2007). Łącznie do zawodów zapisano blisko 40 uczniów „Jedenastki” (20 dziewcząt i 20 chłopców).
Zwycięzców XVIII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” poznamy w maju 2018 roku na murawie Stadionu PGE Narodowego w Warszawie.
– Jako ambasador, wiem ile ten Turniej daje dzieciom korzyści, bo sam w nim występowałem i wiem, że jest to dobry początek, żeby w przyszłości poważnie myśleć o graniu w piłkę. Ja w dzieciństwie nie miałem możliwości zagrania na takim stadionie jak PGE Narodowy, ale gdybym teraz był dzieckiem i miał taką możliwość to zrobiłbym wszystko by tam zagrać – powiedział Arkadiusz Milik, napastnik reprezentacji Polski i Ambasador Turnieju.

Szczegóły dotyczące terminów rozgrywek w Dębicy zostaną podane w przez organizatorów.
Linki dotyczące zawodów:
– dla rodziców:
http://zpodworkanastadion.pl/o-turnieju/dla-rodzicow
– terminarz rozgrywek:
http://zpodworkanastadion.pl/rozgrywki
– regulamin:
http://zpodworkanastadion.pl/…/7278_regulamin_xviii_edycja_…
– o turnieju: http://zpodworkanastadion.pl/o-turnieju

Poprzedni wpis
Następny wpis
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status