Sztafetowe biegi przełajowe

W dniu 3.10.2017 r. na stadionie ZSZ nr 1 w Dębicy odbyły się sztafetowe biegi przełajowe (10 x 800 m) w ramach Dębickich Igrzysk Dzieci połączone z finałem powiatowym.
Tuż za podium, na IV miejscu uplasowała się drużyna chłopców w składzie: Karol Iwański, Michał Gawlik, Kamil Pająk, Maciej Król, Wojciech Falarz, Kacper Podraza, Aleksy Dąbrowski, Konrad Nowak, Kamil Wójcik, Kacper Ragan. Ekipa chłopców zajęła tym samym V miejsce w powiecie.
Zespół dziewcząt do dziesiątej zmiany biegł na II miejscu, dzielnie walcząc o złote medale. Niestety wskutek złego samopoczucia nasza ostatnia zawodniczka musiała przerwać bieg, a  drużyna dziewcząt nie została sklasyfikowana w zawodach.

Skład ekipy dziewcząt: Martyna Furgał, Katarzyna Pudło, Katarzyna Stachnik, Aleksandra Kowal, Aniela Bukowska, Kinga Galik, Kamila Nosal, Aleksandra Kramarczyk, Izabela Bała, Magdalena Kutrzuba.
Gratulacje sportowej postawy i dużego zaangażowania dla wszystkich dziewcząt i chłopców, którzy mimo bardzo złej pogody dzielnie walczyli w zawodach.