Pierwszy dzień – Indywidualnych Mistrzostw Lekkoatletycznych – 5 medali uczniów „Jedenastki”

W dniu 19.09.2017 r. na stadionie w Pustkowie Osiedlu odbyły się Powiatowe Lekkoatletyczne Igrzyska Młodzieży Szkolnej połączone z Dębickimi Igrzyskami Dzieci. Reprezentacja naszej szkoły liczyła 22 zawodników. Rywalizacja toczyła się w czterech konkurencjach: bieg na 60 m, bieg na 600 m dziewcząt i 1000 m chłopców, skok w dal, rzut piłeczką palantową. W klasyfikacji szkół z Dębicy reprezentacja naszej szkoły zdobyła 4 srebrne medale (Aniela Bukowska, Kornelia Wilk, Kacper Migała i Karol Iwański) oraz 1 brązowy (Wojciech Falarz). W skoku w dal najlepszy rezultat uzyskała Amelia Gancarska, która wystartowała w zawodach poza konkurencją z uwagi na to, iż dzień później miała wystąpić w skoku wzwyż (w zawodach lekkoatletycznych uczniowie mogą być klasyfikowani w jednej konkurencji). W klasyfikacji powiatowej na podium uplasowali się: Kornelia Wilk (III miejsce), Kacper Migała (III miejsce).

Szczegółowe wyniki: http://pszs-debica.cba.pl/?page_id=908

WYNIKI DĘBICKICH IGRZYSK DZIECI ORAZ FINAŁU POWIATU DĘBICKIEGO W LEKKOATLETYCE:

Bieg na 60m

Lokata w Dębickich Igrzyskach Dzieci Lokata                             w klasyfikacji POWIATU Imię i nazwisko Wynik
                            II miejsce                             III miejsce Kornelia Wilk 9,23
                            V miejsce                             VII miejsce Kinga Galik 9,55
                            VIII miejsce                             XIII miejsce Aleksandra Kowal 9,98

 

Lokata w Dębickich Igrzyskach Dzieci Lokata                             w klasyfikacji POWIATU Imię i nazwisko Wynik
                            IV miejsce                             IV miejsce Maciej Król 9,13
                            V miejsce                             V miejsce Kacper Ragan 9,15

Skok  w dal

Lokata w Dębickich Igrzyskach Dzieci Lokata                            w klasyfikacji POWIATU Imię i nazwisko Wynik
                            II miejsce                             IV miejsce Aniela Bukowska 3,66
                            V miejsce                             X miejsce Wiktoria Niedbalec 3,30
                            VI miejsce                             XI miejsce Patrycja Babik 3,10
           pk              pk Amelia Gancarska 3,80

 

Lokata w Dębickich Igrzyskach Dzieci Lokata                             w klasyfikacji POWIATU Imię i nazwisko Wynik
                            V miejsce                             VII miejsce Mateusz Wójcik 3,90
                            VI miejsce                             VIII miejsce Kacper Podraza 3,75
                            VII miejsce                             IX miejsce Patrycja Babik 3,40

Rzut piłką palantową

Lokata w Dębickich Igrzyskach Dzieci Lokata                             w klasyfikacji POWIATU Imię i nazwisko Wynik
                            IV miejsce                             V miejsce Emilia Tyńska 31,5
                            V miejsce                             X miejsce Katarzyna Stachnik 27,0
                            IX miejsce                             XIV miejsce Katarzyna Pudło 22,0

 

Lokata w Dębickich Igrzyskach Dzieci Lokata                             w klasyfikacji POWIATU Imię i nazwisko Wynik
                            II miejsce                             III miejsce Kacper Migała 39,5
                            III miejsce                             VI miejsce Wojciech Falarz 37,5
                            X miejsce                             XII miejsce Michał Gawlik 26,0

Bieg na 600 m dziewcząt i 1000 m chłopców

Lokata w Dębickich Igrzyskach Dzieci Lokata                             w klasyfikacji POWIATU Imię i nazwisko Wynik
                            VIII miejsce                             XI miejsce Zuzanna Ćwiok 02:24.00
                            IX miejsce                             XIII miejsce Marlena Zgoda 02:27.05

 

Lokata w Dębickich Igrzyskach Dzieci Lokata                             w klasyfikacji POWIATU Imię i nazwisko Wynik
                            II miejsce                             IV miejsce Karol Iwański 03:40.12
                            VI miejsce                             IX miejsce Kamil Pająk 04:05.31

Poprzedni wpis
Następny wpis