VIII miejsce dziewcząt w województwie w 3-boju LA

W dniu 13.06.2017 r. na stadionie CWKS „Resovia” w Rzeszowie do rywalizacji w 3-boju LA wystartowało 26 drużyn i blisko 130 dziewcząt. Wszystkie zawodniczki musiały przebiec 60m, skoczyć w dal i rzucić piłeczką palantową. Na wynik szkoły składały się wyniki 4 najlepszych zawodniczek.
Reprezentacja SP 11 wystąpiła w składzie: Emilia Tyńska, Aniela Bukowska, Wiktoria Niedbalec, Kinga Galik, Aleksandra Kowal.
Poziom zawodów był najwyższy od lat w tego typu zawodach. Nasze zawodniczki zdobyły łącznie 494 punkty i zajęły w zawodach wysokie VIII miejsce w województwie. Jest to najlepszy wynik w drużynowych zawodach lekkoatletycznych w historii startów „Jedenastki” w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej.
W klasyfikacji indywidualnej Aniela Bukowska ze 136 punktami na koncie uplasowała się na XVIII miejscu, zaś Emilia Tyńska z taką samą liczbą punktów – 136, zajęła XIX miejsce.
GRATULUJEMY !

Szczegółowe wyniki:
http://szs.rzeszow.pl/…/finaly-w-trojboju-lekkoatletycznym…/

http://szs.rzeszow.pl/…/ims-trojboj-lekkoatletyczny,art1432/

Previous Post
Next Post
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status