Zdrowe nawyki żywieniowe

W piątek 26 maja 2017 r. gościliśmy w szkole prof. Wojciecha Cichego, który przyjechał, aby porozmawiać z nami o zdrowym odżywianiu się. Przed wystąpieniem profesora uczniowie zerówki oraz klas: II c i II g zaprezentowali krótki montaż słowno-muzyczny. W ciekawy i zabawny sposób przybliżyli wszystkim zebranym tematykę spotkania.


Następnie mieliśmy okazję wysłuchać prelekcji pana profesora pt. „Zdrowe nawyki żywieniowe” i obejrzeć tematyczną prezentację multimedialną. Pan profesor opowiedział nam o walorach odżywczych mleka i jego przetworów, podkreślił znaczenie warzyw i owoców w codziennej diecie, poruszył również tematy związane z niedoborem składników odżywczych. Dzięki spotkaniu wszyscy dowiedzieliśmy się, jak i dlaczego warto zdrowo się odżywiać.
Na zakończenie nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu pt. „Drugie Śniadanie nie musi być nudne!”, po którym na wszystkich czekał poczęstunek złożony ze smacznych, mlecznych specjałów firmy „Rolmlek”.

Poprzedni wpis
Następny wpis
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status