Terminy startów uczniów „Jedenastki” w maju 2017 r.

11 maja 2017 r. o godz. 10.30 (SP 9 Dębica)

Zawody „Baw się z nami”. Uczestniczą uczniowie urodzeni w 2007 r. i młodsi. Drużyna składa się z 4 dziewcząt, 4 chłopców oraz 1 dziewczynka i 1 chłopiec jako rezerwa. Do każdej konkurencji szkoła wystawia dowolnych 8 zawodników (4 + 4) z 10 zgłoszonych. Finał powiatu dębickiego zaplanowano na 25 maja 2017 r. w Pustkowie Osiedlu. W zawodach rejonowych startują wyłącznie mistrzowie powiatów. Do finału wojewódzkiego kwalifikują się zwycięzcy każdego rejonu (razem 6 zespołów).

Program zawodów:

A. „ Sztafeta”
B. „ Dodawanie skoków”
C. „Zmiana piłek”
D. „Bieg w workach”
E. „Rzuty do żywego kosza”
F. „Bieg z szarfami”
G. „Strzały na bramkę”

Skład SP 11:

Lis Maksymilian
Gawle Kacper
Rzeszuto Karol
Szewczyk Szymon
Dąbrowski Aleksy
Gil Kamila
Janiec Martyna
Tyńska Emilia
Lis Maja
Nicoś Weronika

15 maja 2017 r. o godz. 10.30 (Pustków Osiedle)

Zawody drużynowe w 4-boju lekkoatletycznym dziewcząt urodzonych w roku 2004 i młodszych w ramach XXV Dębickiej Olimpiady Młodzieży połączone z finałem powiatu dębickiego. Zawodniczki startują w czterech konkurencjach: bieg na 60 m, bieg na 600 m, skok w dal i rzut piłeczką palantową. Wyniki uzyskane przez zawodniczki przeliczane są na punkty, a o miejscu drużyny w zawodach decyduje suma punktów zdobytych przez 5 najlepszych zawodniczek zespołu. Do finału wojewódzkiego, który zaplanowano na 30-31 maja 2017 r. w Rzeszowie, awans uzyskuje mistrz powiatu oraz 3 najlepsze zespoły z pozostałych miejsc ze wszystkich finałów powiatowych.

Skład SP 11:

Ragan Julia
Furgał Izabella
Bochniewicz Wiktoria
Kozińska Paulina
Kramarczyk Aleksandra
Wilk Kornelia

17 maja 2017 r. o godz. 10.30 (Pustków Osiedle)

Zawody drużynowe w 4-boju lekkoatletycznym chłopców urodzony w roku 2004 i młodszych w ramach XXV Dębickiej Olimpiady Młodzieży połączone z finałem powiatu dębickiego. Zawodnicy startują w czterech konkurencjach: bieg na 60 m, bieg na 1000 m, skok w dal i rzut piłeczką palantową. Wyniki uzyskane przez zawodników przeliczane są na punkty, a o miejscu drużyny w zawodach decyduje suma punktów zdobytych przez 5 najlepszych zawodników zespołu. Do finału wojewódzkiego, który zaplanowano na 30-31 maja 2017 r. w Rzeszowie, awans uzyskuje mistrz powiatu oraz 3 najlepsze zespoły z pozostałych miejsc ze wszystkich finałów powiatowych.

Skład SP 11:

Wojtaszek Kacper
Sztorc Kacper
Iwański Karol
Falarz Wojciech
Brzozowski Igor
Regner Maksymilian

22 maja 2017 r. o godz. 10.30 (Pustków Osiedle)

Zawody drużynowe w 3-boju lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców urodzonych w roku 2006 i młodszych w ramach XXV Dębickiej Olimpiady Młodzieży połączone z finałem powiatu dębickiego. Zawodnicy startują w czterech konkurencjach: bieg na 60 m, skok w dal i rzut piłeczką palantową. Wyniki uzyskane przez zawodników przeliczane są na punkty, a o miejscu drużyny w zawodach decyduje suma punktów zdobytych przez 4 najlepszych zawodników zespołu. Do finału wojewódzkiego, który zaplanowano na 13 czerwca 2017 r. w Rzeszowie, awans uzyskuje mistrz powiatu oraz 3 najlepsze zespoły z pozostałych miejsc ze wszystkich finałów powiatowych.

Skład drużyny dziewcząt SP 11:

Tyńska Emilia
Galik Kinga
Bukowska Aniela
Kowal Aleksandra
Hawro Aleksandra

Skład drużyny chłopców SP 11:

Król Maciej
Wójcik Mateusz
Podraza Kacper
Tomaszewicz Adrian
Kurzawa Jan
Terminarz Igrzysk Młodzieży Szkolnej, kliknij link

http://pszs-debica.cba.pl/?page_id=684

http://szs.rzeszow.pl/tabela.php

 

Jpeg

Jpeg

Jpeg

Previous Post
Next Post