Terminy startów uczniów „Jedenastki” w maju 2017 r.

11 maja 2017 r. o godz. 10.30 (SP 9 Dębica)

Zawody „Baw się z nami”. Uczestniczą uczniowie urodzeni w 2007 r. i młodsi. Drużyna składa się z 4 dziewcząt, 4 chłopców oraz 1 dziewczynka i 1 chłopiec jako rezerwa. Do każdej konkurencji szkoła wystawia dowolnych 8 zawodników (4 + 4) z 10 zgłoszonych. Finał powiatu dębickiego zaplanowano na 25 maja 2017 r. w Pustkowie Osiedlu. W zawodach rejonowych startują wyłącznie mistrzowie powiatów. Do finału wojewódzkiego kwalifikują się zwycięzcy każdego rejonu (razem 6 zespołów).

Program zawodów:

A. „ Sztafeta”
B. „ Dodawanie skoków”
C. „Zmiana piłek”
D. „Bieg w workach”
E. „Rzuty do żywego kosza”
F. „Bieg z szarfami”
G. „Strzały na bramkę”

Skład SP 11:

Lis Maksymilian
Gawle Kacper
Rzeszuto Karol
Szewczyk Szymon
Dąbrowski Aleksy
Gil Kamila
Janiec Martyna
Tyńska Emilia
Lis Maja
Nicoś Weronika

15 maja 2017 r. o godz. 10.30 (Pustków Osiedle)

Zawody drużynowe w 4-boju lekkoatletycznym dziewcząt urodzonych w roku 2004 i młodszych w ramach XXV Dębickiej Olimpiady Młodzieży połączone z finałem powiatu dębickiego. Zawodniczki startują w czterech konkurencjach: bieg na 60 m, bieg na 600 m, skok w dal i rzut piłeczką palantową. Wyniki uzyskane przez zawodniczki przeliczane są na punkty, a o miejscu drużyny w zawodach decyduje suma punktów zdobytych przez 5 najlepszych zawodniczek zespołu. Do finału wojewódzkiego, który zaplanowano na 30-31 maja 2017 r. w Rzeszowie, awans uzyskuje mistrz powiatu oraz 3 najlepsze zespoły z pozostałych miejsc ze wszystkich finałów powiatowych.

Skład SP 11:

Ragan Julia
Furgał Izabella
Bochniewicz Wiktoria
Kozińska Paulina
Kramarczyk Aleksandra
Wilk Kornelia

17 maja 2017 r. o godz. 10.30 (Pustków Osiedle)

Zawody drużynowe w 4-boju lekkoatletycznym chłopców urodzony w roku 2004 i młodszych w ramach XXV Dębickiej Olimpiady Młodzieży połączone z finałem powiatu dębickiego. Zawodnicy startują w czterech konkurencjach: bieg na 60 m, bieg na 1000 m, skok w dal i rzut piłeczką palantową. Wyniki uzyskane przez zawodników przeliczane są na punkty, a o miejscu drużyny w zawodach decyduje suma punktów zdobytych przez 5 najlepszych zawodników zespołu. Do finału wojewódzkiego, który zaplanowano na 30-31 maja 2017 r. w Rzeszowie, awans uzyskuje mistrz powiatu oraz 3 najlepsze zespoły z pozostałych miejsc ze wszystkich finałów powiatowych.

Skład SP 11:

Wojtaszek Kacper
Sztorc Kacper
Iwański Karol
Falarz Wojciech
Brzozowski Igor
Regner Maksymilian

22 maja 2017 r. o godz. 10.30 (Pustków Osiedle)

Zawody drużynowe w 3-boju lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców urodzonych w roku 2006 i młodszych w ramach XXV Dębickiej Olimpiady Młodzieży połączone z finałem powiatu dębickiego. Zawodnicy startują w czterech konkurencjach: bieg na 60 m, skok w dal i rzut piłeczką palantową. Wyniki uzyskane przez zawodników przeliczane są na punkty, a o miejscu drużyny w zawodach decyduje suma punktów zdobytych przez 4 najlepszych zawodników zespołu. Do finału wojewódzkiego, który zaplanowano na 13 czerwca 2017 r. w Rzeszowie, awans uzyskuje mistrz powiatu oraz 3 najlepsze zespoły z pozostałych miejsc ze wszystkich finałów powiatowych.

Skład drużyny dziewcząt SP 11:

Tyńska Emilia
Galik Kinga
Bukowska Aniela
Kowal Aleksandra
Hawro Aleksandra

Skład drużyny chłopców SP 11:

Król Maciej
Wójcik Mateusz
Podraza Kacper
Tomaszewicz Adrian
Kurzawa Jan
Terminarz Igrzysk Młodzieży Szkolnej, kliknij link

http://pszs-debica.cba.pl/?page_id=684

http://szs.rzeszow.pl/tabela.php

 

Jpeg

Jpeg

Jpeg

Previous Post
Next Post
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status