Srebrne medale w zawodach Baw się z nami

W dniu 11.05.2017 młodzi sportowcy z SP 11 urodzeni w roku 2007 brali udział w zawodach  z cyklu      „Baw się z nami” w ramach XXV Dębickiej Olimpiady Młodzieży. Dzieci rywalizowały w 7 konkurencjach: „Sztafecie”, „Dodawaniu skoków”, „Zmianie piłek”, „Biegu w workach”, „Rzutach do żywego kosza”, „Biegu z szarfami” i „Strzałach na bramkę”. Nasza drużyna walczyła ambitnie, wygrywając w dwóch zabawach („Sztafecie” i „Zmianie piłek”) i dwukrotnie zajmując drugie miejsce („Bieg w workach”, „Rzuty do żywego kosza”).  W całej rywalizacji reprezentacja „Jedenastki” zajęła II lokatę tracąc zaledwie 2 pkt. do miejsca na najwyższym stopniu podium.

Drużyna SP 11  wystąpiła   w składzie: Maja Lis, Kamila Gil, Weronika Nicoś, Emilia Tyńska, Martyna Janiec, Maksymilian Lis, Michał Gawle, Aleks Dąbrowski, Karol Rzeszuto, Szymon Szewczyk.

Previous Post
Next Post
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status