Finał wojewódzki „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”

Finał Województwa Podkarpackiego XVII Edycji Turnieju Piłki Nożnej „Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU” odbył się 3 i 4 kwietnia 2017 r. na stadionie w Stalowej Woli. Po rozegraniu eliminacji powiatowych w finale wystąpiło 4 drużyny z „Jedenastki”  (3 dziewcząt i 1 chłopców). Drużyna dziewcząt w kategorii U-8 zajęła miejsca V-VI,  a dziewczęta, kategoria  U-10 uplasowały się na miejscach V-VIII.

W drugim dniu zawodów, chłopcy w kategorii U-12, zajęli miejsca IX-XII,  a dziewczęta  w kategorii U-12 zajęły miejsca XIX-XXIII. W finałowych rozgrywkach w Stalowej Woli wzięło udział 27 dziewcząt i 9 chłopców z naszej szkoły.

WYNIKI ZAWODÓW

DZIEWCZĘTA  U-8  – miejsca V-VI

SP 11 : SP KALINKÓW                         1 : 1

SP 11 : BENIAMINEK KROSNO             1 : 0

SP 11 : SP GRODZISKO DOLNE          1 : 2

SP 11 : SP JAMY                                  0 : 1

 

Skład zespołu SP 11:

     Kornelia Iwańska
Zuzanna Kołodziej
Wiktoria Konieczny
Weronika Konieczny
Paulina Kujawska
Paulina Staszczak
Lilianna Szpara

 

DZIEWCZĘTA  U-10 – miejsca V-VIII

SP 11 : SP KALINKÓW                         5 : 0

SP 11 : FA NISKO                                 1 : 5

SP 11 : SP MŁODÓW                           0 : 3  w.o

Skład zespołu SP 11:

Maja Adwent
Patrycja Babik
Wiktoria Klimaszewska
Wiktoria Kopera
Zofia Krawczyk
Maria Rubach
Wiktoria Sadłos
Zuzanna Sidor
Zuzanna Stalec
Emilia Tyńska

 

DZIEWCZĘTA  U-12 – miejsca XIX – XXIII

SP 11 : SP 1 DOMARADZ               2 : 3

SP 11 : SP ŁĘŻANY                          2 : 1

SP 11 : WÓLKA PEŁKIŃSKA           0 : 6

Skład zespołu SP 11:

Aniela Bukowska
Martyna Furgał
Kornelia Kopera
Aleksandra Kramarczyk
Magdalena Kutrzuba
Martyna Lipa
Maja Moraniec
Kamila Nosal
Katarzyna Pudło
Kornelia Wilk

CHŁOPCY  U-12 – miejsca IX-XIII

SP 11 : SPMS RZESZÓW                 0 : 4

SP 11 : SP GŁOGÓW                        1 : 0

SP 11 : SP PRZEWORSK                   3 : 1

Skład zespołu SP 11:

Wojciech Falarz
Michał Gawlik
Karol Iwański
Oskar Kubala
Jakub Kubieniec
Kacper Migała
Tymoteusz Pyzia
Fabian Strzałka
Adrian Tomasiewicz

 

Poprzedni wpis
Następny wpis