Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w gimnastyce

3 kwietnia 2017 r. w Zarzeczu nasza szkoła debiutowała  w FINAlE WOJEWÓDZKIM IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W GIMNASTYCE – kategoria dziewcząt. W rywalizacji wystartowało 32 szkoły, które reprezentowało 131 zawodniczek. W drużynie „Jedenastki” wystąpiły: Martyna Josypów, Wiktoria Niedbalec, Zuzanna Owczarek, Kornelia Wilk. Dziewczęta zdobyły 75,4 pkt. i zajęły w zawodach XVIII miejsce. Do miejsca w pierwszej dziesiątce, zabrakło naszej drużynie 2,4 pkt.
Program zawodów:  skok rozkroczny przez kozła, ćwiczenia wolne, ćwiczenia równoważne na ławeczce.
Prowadzone były dodatkowe klasyfikacje indywidualne i wielobojowe.
GRATULUJEMY.

Szczegółowe wyniki:
http://szs.rzeszow.pl/wyniki-rywalizacji-sportowej/igrzyska-mlodziezy-szkolnej/ims-gimnastyka,art1368/

Previous Post
Next Post