Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w gimnastyce

3 kwietnia 2017 r. w Zarzeczu nasza szkoła debiutowała  w FINAlE WOJEWÓDZKIM IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W GIMNASTYCE – kategoria dziewcząt. W rywalizacji wystartowało 32 szkoły, które reprezentowało 131 zawodniczek. W drużynie „Jedenastki” wystąpiły: Martyna Josypów, Wiktoria Niedbalec, Zuzanna Owczarek, Kornelia Wilk. Dziewczęta zdobyły 75,4 pkt. i zajęły w zawodach XVIII miejsce. Do miejsca w pierwszej dziesiątce, zabrakło naszej drużynie 2,4 pkt.
Program zawodów:  skok rozkroczny przez kozła, ćwiczenia wolne, ćwiczenia równoważne na ławeczce.
Prowadzone były dodatkowe klasyfikacje indywidualne i wielobojowe.
GRATULUJEMY.

Szczegółowe wyniki:
http://szs.rzeszow.pl/wyniki-rywalizacji-sportowej/igrzyska-mlodziezy-szkolnej/ims-gimnastyka,art1368/

Previous Post
Next Post
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status