Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU

„Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU” – cztery drużyny „Jedenastki” zagrają w finale w Stalowej Woli.

Długo oczekiwane rozgrywki XVII Edycji Turnieju Piłki Nożnej „Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU” odbyły się 22 marca 2017 r. na stadionie w Pustyni. Po raz pierwszy nasza szkoła zgłosiła do turnieju 6 drużyn (3 dziewcząt i 3 chłopców) w każdej kategorii wiekowej. W zawodach wzięło udział 53 młodych sportowców z „Jedenastki”. Wszystkie drużyny dzielnie walczyły na boisku w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych. Najbardziej usatysfakcjonowane ze startu w zawodach były drużyny dziewcząt, które w kategorii U-8, U-10 i U-12 wywalczyły I miejsca i uzyskały prawo startu w finale wojewódzkim. Awans do turnieju w Stalowej Woli uzyskała także drużyna chłopców w kategorii U-12. Chłopcy z grupy wiekowej U-8 i U-10, pomimo ambitnej postawy nie zdołali zakwalifikować się do rozgrywek finałowych.

G R A T U L U J E MY   W S Z Y S T K I M   Z A W O D N I C Z K O M  I  Z A W O D N I K O M.

 

WYNIKI ZAWODÓW

DZIEWCZĘTA  U-8 

SP 11 : SP PUSTKÓW           2 : 1

Skład zespołu SP 11: 

Julita Grzyb
Kornelia Iwańska
Wiktoria Konieczny
Weronika Konieczny
Paulina Kujawska
Paulina Staszczak
Lilianna Szpara

 

DZIEWCZĘTA  U-10

SP 11 : SP PUSTKÓW           5 : 0

Skład zespołu SP 11: 

Maja Adwent
Patrycja Babik
Wiktoria Klimaszewska
Wiktoria Kopera
Zofia Krawczyk
Maria Rubach
Wiktoria Sadłos
Zuzanna Sidor
Zuzanna Stalec
Emilia Tyńska

 

 

DZIEWCZĘTA  U-12

SP 11 : SP 9 DĘBICA               2 : 1

SP 11 : SP PUSTKÓW II           2 : 0

SP 11 : SP PUSTKÓW I           3 : 0

Skład zespołu SP 11: 

Aniela Bukowska
Martyna Furgał
Kornelia Kopera
Aleksandra Kramarczyk
Magdalena Kutrzuba
Martyna Lipa
Maja Moraniec
Kamila Nosal
Katarzyna Pudło
Kornelia Wilk

 

CHŁOPCY  U-8

SP 11 : SP 9 DĘBICA                     1 : 11

SP 11 : SP CZARNA TAR.              2 : 7

SP 11 : SP PUSTKÓW                    9 : 3

Skład zespołu SP 11: 

 Maksym Dąbrowski
 Szymon Grzyb
 Maksymilian Konieczny
 Mateusz Koziński
 Kryspin Królikowski
 Karol Kubieniec
 Maksymilian Kulas
 Karol Sawczuk

 

 

CHŁOPCY  U-10

SP 11 : SP 9 DĘBICA                  0 : 3

SP 11 : SP CZARNA TAR.           3 : 1

SP 11 : SP BRZEŹNICA                 1 : 2

Skład zespołu SP 11: 

 Aleksy Dąbrowski
 Mikołaj Kula
 Adrian Kurek
 Maksymilian Lis
 Marcel Madejski
 Mateusz Pająk
 Mateusz Ragan
 Jan Zboch
 Miłosz Ziajor

 

CHŁOPCY  U-12

SP 11 : SP 9 DĘBICA                  0 : 10

SP 11 : SP PODGRODZIE           6 : 1

SP 11 : SP PUSTYNIA                   3 : 2

Skład zespołu SP 11: 

Wojciech Falarz
Michał Gawlik
Karol Iwański
Oskar Kubala
Jakub Kubieniec
Kacper Migała
Tymoteusz Pyzia
Fabian Strzałka
Adrian Tomasiewicz

Poprzedni wpis
Następny wpis