Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU

„Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU” – cztery drużyny „Jedenastki” zagrają w finale w Stalowej Woli.

Długo oczekiwane rozgrywki XVII Edycji Turnieju Piłki Nożnej „Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU” odbyły się 22 marca 2017 r. na stadionie w Pustyni. Po raz pierwszy nasza szkoła zgłosiła do turnieju 6 drużyn (3 dziewcząt i 3 chłopców) w każdej kategorii wiekowej. W zawodach wzięło udział 53 młodych sportowców z „Jedenastki”. Wszystkie drużyny dzielnie walczyły na boisku w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych. Najbardziej usatysfakcjonowane ze startu w zawodach były drużyny dziewcząt, które w kategorii U-8, U-10 i U-12 wywalczyły I miejsca i uzyskały prawo startu w finale wojewódzkim. Awans do turnieju w Stalowej Woli uzyskała także drużyna chłopców w kategorii U-12. Chłopcy z grupy wiekowej U-8 i U-10, pomimo ambitnej postawy nie zdołali zakwalifikować się do rozgrywek finałowych.

G R A T U L U J E MY   W S Z Y S T K I M   Z A W O D N I C Z K O M  I  Z A W O D N I K O M.

 

WYNIKI ZAWODÓW

DZIEWCZĘTA  U-8 

SP 11 : SP PUSTKÓW           2 : 1

Skład zespołu SP 11: 

Julita Grzyb
Kornelia Iwańska
Wiktoria Konieczny
Weronika Konieczny
Paulina Kujawska
Paulina Staszczak
Lilianna Szpara

 

DZIEWCZĘTA  U-10

SP 11 : SP PUSTKÓW           5 : 0

Skład zespołu SP 11: 

Maja Adwent
Patrycja Babik
Wiktoria Klimaszewska
Wiktoria Kopera
Zofia Krawczyk
Maria Rubach
Wiktoria Sadłos
Zuzanna Sidor
Zuzanna Stalec
Emilia Tyńska

 

 

DZIEWCZĘTA  U-12

SP 11 : SP 9 DĘBICA               2 : 1

SP 11 : SP PUSTKÓW II           2 : 0

SP 11 : SP PUSTKÓW I           3 : 0

Skład zespołu SP 11: 

Aniela Bukowska
Martyna Furgał
Kornelia Kopera
Aleksandra Kramarczyk
Magdalena Kutrzuba
Martyna Lipa
Maja Moraniec
Kamila Nosal
Katarzyna Pudło
Kornelia Wilk

 

CHŁOPCY  U-8

SP 11 : SP 9 DĘBICA                     1 : 11

SP 11 : SP CZARNA TAR.              2 : 7

SP 11 : SP PUSTKÓW                    9 : 3

Skład zespołu SP 11: 

 Maksym Dąbrowski
 Szymon Grzyb
 Maksymilian Konieczny
 Mateusz Koziński
 Kryspin Królikowski
 Karol Kubieniec
 Maksymilian Kulas
 Karol Sawczuk

 

 

CHŁOPCY  U-10

SP 11 : SP 9 DĘBICA                  0 : 3

SP 11 : SP CZARNA TAR.           3 : 1

SP 11 : SP BRZEŹNICA                 1 : 2

Skład zespołu SP 11: 

 Aleksy Dąbrowski
 Mikołaj Kula
 Adrian Kurek
 Maksymilian Lis
 Marcel Madejski
 Mateusz Pająk
 Mateusz Ragan
 Jan Zboch
 Miłosz Ziajor

 

CHŁOPCY  U-12

SP 11 : SP 9 DĘBICA                  0 : 10

SP 11 : SP PODGRODZIE           6 : 1

SP 11 : SP PUSTYNIA                   3 : 2

Skład zespołu SP 11: 

Wojciech Falarz
Michał Gawlik
Karol Iwański
Oskar Kubala
Jakub Kubieniec
Kacper Migała
Tymoteusz Pyzia
Fabian Strzałka
Adrian Tomasiewicz

Previous Post
Next Post
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status