Turniej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

Ciągle czekamy na pierwsze mecze w ramach XVII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”, które powinny rozpocząć się w powiecie dębickim już w marcu.  Przypominamy, iż nasza szkoła do turnieju zgłosiła 6 drużyn ( 3 dziewcząt i 3 chłopców).  Zespoły "Jedenastki" zagrają w każdej kategorii wiekowej: U-8 (roczniki 2009-2010), U-10 (roczniki 2007-2008) i U-12 (roczniki 2005-2006). Łącznie do zawodów  zapisano blisko 60 uczniów naszej szkoły. Jest to najliczniejsza grupa zawodników "Jedenastki" w dotychczasowych startach w "Pucharze Tymbarku". 

Harmonogram rozgrywek w województwie podkarpackim:

http://zpodworkanastadion.pl/public/upload/data/56/5695_zpns_kalendarz_rozgrywek_2017-02-21podkarpackie.pdf

Previous Post
Next Post
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status