Dwa złote medale Anieli Bukowskiej, złoto i srebro Izabelli Furgał

30 marca 2017 r. w Dębicy, na obiektach sportowych ZSZ nr 1 odbyły się indywidualno-drużynowe biegi przełajowe. W zawodach wystartowało 13 dziewcząt i 12 chłopców z naszej szkoły. Zawodnicy podzieleni zostali na dwie kategorie wiekowe: 2006 i młodsi – rywalizowali na dystansie 600 m, oraz urodzeni w latach 2004 -2005 – biegali na dystansie 800 m. Zawody rozgrywano w ramach XXV Dębickiej Olimpiady Młodzieży, które połączono z finałem powiatu dębickiego Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Fantastycznie w klasyfikacji indywidualnej zaprezentowały się dwie nasze uczennice. W kategorii dziewcząt młodszych, Aniela Bukowska zdobyła złoty medal XXV DOM oraz złoty medal Igrzysk Młodzieży Szkolnej (I miejsce w powiecie dębickim). W biegu dziewcząt starszych, Izabella Furgał wywalczyła złoty medal XXV DOM i srebrny medal Igrzysk Młodzieży Szkolnej (II miejsce w powiecie dębickim).
Dziewczęta uzyskały prawo startu w zawodach rejonowych, które odbędą się już 6 kwietnia 2017 roku w Mielcu.
G R A T U L U J E M Y !

Szczegółowe informacje klasyfikacji drużynowej biegów przełajowych podamy wkrótce.

Komunikat organizacyjny Rejonowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w indywidualno-drużynowych biegach przełajowych:
http://szs.rzeszow.pl/upload/fotki/file/Komunikaty%20organizacyjne%202016-2017/Rejonowe_druzynowe_biegi_przelajowe.pdf

Previous Post
Next Post
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status