Politechnika Dziecięca w naszej szkole

3 lutego 2017r. odbyła się w naszej szkole sesja wyjazdowa Politechniki Dziecięcej, zorganizowana przez Fundację Wspierania  Edukacji przy Stowarzyszeniu Dolina Lotnicza. Podczas zajęć prowadzonych przez studentów Politechniki Rzeszowskiej z Naukowego Koła Robotycznego  EiTI, uczniowie klas piątych i szóstych uczestniczyli w wykładach z  zakresu robotyki, a także uczyli się konstruować i programować roboty. Finalnym produktem zajęć były konstrukcje robotyczne  wykonane według projektu dzieci, a zwieńczeniem spotkania rywalizacje robotów i wyłonienie zwycięzców.

 

Previous Post
Next Post
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status