UKS Jedenastka
Sport
Zawody
ODDZIAŁ ZEROWY ZAWSZE UŚMIECHNIĘTY WYCIECZKI PÓŁKOLONIE KONKURSY OLIMPIJCZYCY LAUREACI FINALIŚCI ZAINWESTUJ NAJLEPIEJ W SWOJE DZIECKO Edukacja DBAMY O WSZECHSTRONNY ROZWÓJ UCZNIA

Politechnika Dziecięca w naszej szkole

Politechnika Dziecięca w naszej szkole

3 lutego 2017r. odbyła się w naszej szkole sesja wyjazdowa Politechniki Dziecięcej, zorganizowana przez Fundację Wspierania  Edukacji przy Stowarzyszeniu Dolina Lotnicza. Podczas zajęć prowadzonych przez studentów Politechniki Rzeszowskiej z Naukowego Koła Robotycznego  EiTI, uczniowie klas piątych i szóstych uczestniczyli w wykładach z  zakresu robotyki, a także uczyli się konstruować i programować roboty. Finalnym produktem zajęć były konstrukcje robotyczne  wykonane według projektu dzieci, a zwieńczeniem spotkania rywalizacje robotów i wyłonienie zwycięzców.

 

PARTNERZY SZKOŁY