Światowy Dzień Pluszowego Misia

W piątek, 25 listopada niemalże każdy uczeń „Jedenastki” dotarł na zajęcia ze swoim pluszowym przyjacielem – misiem, by wspólnie obchodzić Światowy Dzień Pluszowego Misia.

W zerówce pojawiły się misie białe, żółte, zielone, różowe i brązowe, małe, większe i te całkiem duże, puchate, mięciutkie i bardzo milutkie – każdy śliczny i wyjątkowy. Pluszowe misie opanowały naszą szkołę. Przybyły ze swoimi właścicielami, by uczyć się, bawić i świętować. Nasza koleżanka Bianka naprawdę poważnie potraktowała prośbę pani, by przynieść jak największego pluszaka: jej misiek był większy od niejednego z nas. Oprócz miśków, które my przynieśliśmy ze sobą, pojawiły się w zerówce również pluszaki uczennic i uczniów klasy II g i III a, którzy wraz ze swoimi maskotkami przybyli z wizytą, by wspólnie z nami bawić się i świętować. Na początek poznaliśmy historię misiowego święta, następnie zaprezentowaliśmy starszym koleżankom i kolegom przygotowane piosenki o misiach. Pokazaliśmy również wystawę naszych prac plastycznych – kolorowych miśków wyklejonych z plasteliny. Nasze koleżanki: Emilka, Bianka i Weronika recytowały wiersze, które kilka dni wcześniej przedstawiły na konkursie recytatorskim „Misiolandia” w Szkole Podstawowej nr 2. Po naszych występach, niespodziankę miał dla nas Tymek – kolega z klasy III. Pięknie, bez widocznej tremy zaśpiewał nam piosenkę „Pokochaj pluszowego misia”. Potem zabawom z miśkami nie było końca. Ten dzień pełen był uśmiechu oraz radości.

Previous Post
Next Post
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status