Spotkanie z Mikołajem

We wtorek, 6 grudnia pięknie ubrani już od samego rana nasłuchiwaliśmy dźwięku dzwonków i kroków długo wyczekiwanego, niezwykłego gościa. Mieliśmy szczęście – to właśnie do drzwi naszej sali Mikołaj zapukał najpierw. Zrobił tak, jak obiecał w liście, który otrzymaliśmy od niego w poniedziałek.

Ponieważ już od kilku dni uczyliśmy się radosnych piosenek specjalnie dla Mikołaja, zaprezentowaliśmy swoje umiejętności wokalne już na początku spotkania.

Okazało się, że z powodu braku białego puchu za oknem Mikołaj nie mógł przybyć saniami wraz z zaprzęgiem reniferów. Pojawił się jednak, jak co roku, w asyście uroczego aniołka, który od zawsze jest jego pomocnikiem. Po krótkiej rozmowie o naszych dobrych serduszkach, pomocnych dłoniach, pokoju i życzliwości, Mikołaj obdarował nas wszystkich prezentami i prosił, abyśmy byli grzeczni przez cały najbliższy rok. Obiecaliśmy, że tacy właśnie będziemy i wierzymy, że uda nam się dotrzymać danego mu słowa.

Spotkanie z Mikołajem upłynęło w bardzo miłej atmosferze. Już czekamy na kolejną wizytę, za rok…

Previous Post
Next Post
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status