„Idzie lasem pani Jesień”

Gdy za oknem szaro i smutno, poprawmy sobie nastrój kolorami!

W naszej szkole wszystkie dzieci już wiedzą, że jesień nie musi być smutna. To pora roku pełna nowych smaków warzyw i owoców oraz wesołych spacerów w pogodne dni.

Do tej tematyki nawiązały zabawy prezentowane podczas tegorocznego konkursu dla uczniów z klas integracyjnych I – III, który odbył się 26 października. Celem konkursu było zwrócenie uwagi uczniów na piękno tej pory roku oraz utrwalenie jej oznak. Dzieci miały okazję do wielozmysłowego poznania świata podczas zabaw i konkursów. Kolorowały swoje wizytówki, obrazki, słuchały zagadek oraz tańczyły w rytm muzyki. Konkurs był okazją do realizacji marzeń artystycznych dzieci, dał im możliwość autoprezentacji, a także uczył rywalizacji w przyjaznej atmosferze. Wszyscy uczestnicy uhonorowani zostali pamiątkowymi dyplomami i nagrodami w postaci drewnianych zakładek do książek. Uatrakcyjnią one im czas spędzony z lekturą w jesienny wieczór.

 idzie-jesien-6  idzie-jesien-3 idzie-jesien-2 idzie-jesien-1

 

Previous Post
Next Post
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status