Dzień zdrowego śniadania

Winogronowy jeż, jabłkowe twarze, owocowe szaszłyki, a przede wszystkim mnóstwo witamin pojawiło się na naszych stołach we wtorek, 8 listopada, kiedy to wzięliśmy aktywny udział w programie „Śniadanie daje moc”.

W ramach akcji odbyły się również zajęcia poświęcone zdrowemu odżywianiu. Rozmawialiśmy o tym, dlaczego ważne jest to, co jemy i co warto jeść, by być zdrowym. Potem słowa wprowadziliśmy w czyn i wspólnie z naszymi starszymi kolegami i koleżankami z klasy II g przygotowaliśmy zdrowe, drugie śniadanie.Wszyscy z dużym apetytem zjedliśmy pyszne szaszłyki. Owocowe śniadanie dostarczyło nam wielu sił do nauki i zabawy. Było bardzo smacznie, kolorowo i zdrowo!

dzien-zdrowego-sniadania-1 dzien-zdrowego-sniadania-2 dzien-zdrowego-sniadania-3 dzien-zdrowego-sniadania-4 dzien-zdrowego-sniadania-6 dzien-zdrowego-sniadania-7 dzien-zdrowego-sniadania-8 dzien-zdrowego-sniadania-9 dzien-zdrowego-sniadania-10

Previous Post
Next Post
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status