Cała Polska czyta dzieciom

W ramach ogólnopolskiej akcji „Cała Polska czyta dzieciom” razem z uczniami klasy II g, oczywiście dzięki pomocy naszych pań, zorganizowaliśmy w zerówce akcję „Dzieci czytają dzieciom”. Starsze koleżanki i koledzy odwiedzili nas, by przeczytać nam bajkę pt. „Martynka bawi się w teatr”. Ponieważ my też bawiliśmy się przez cały tydzień w teatr – przyjęliśmy naszych gości przebrani w różne bajkowe postacie.

Z wielkim zaciekawieniem słuchał więc bajki Kopciuszek, Królewna Śnieżka, Piękna w parze z Bestią, Anna i Elza, kilku piratów z Karaibów, jeden dalmatyńczyk i wiele innych postaci znanych nam z bajek.Na co dzień przygody Martynki czyta nam nasza pani, tym razem ogromną niespodziankę sprawiła nam nasza koleżanka Emilka, która przyłączyła się do drugoklasistów i też przeczytała fragment bajki. Uczniom klasy II g dziękujemy bardzo i zapraszamy do siebie innych uczniów chętnych poczytać nam bajki.

cala-polska-czyta-dzieciom-1 cala-polska-czyta-dzieciom-2

Previous Post
Next Post
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status