Trening przed Tymbarkiem

W sobotę 1.10.2016 r. wszyskie drużyny SP 11 Dębica odbyły swoje treningi. W zajęciach brali udział zawodnicy i zawodniczki z roczników 2009-2010, 2007-2008, 2005-2006. Informacje o Turnieju: Turniej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” istnieje od 16 lat.

To największy Turniej piłkarski dla dzieci w Europie, w którym do tej pory wzięło udział blisko 1,5 miliona dziewcząt i chłopców z całego kraju. Zakończenie Turnieju jest wyjątkowe, bo mecze finałowe rozgrywane są na Stadionie Narodowym w Warszawie. Do 2013 r. Turniej był Mistrzostwami Polski do lat 10, a od 2014 roku został rozszerzony o dodatkowe grupy wiekowe – w XIV edycji: U-10 i U-12, a od XV edycji: U-8, U-10, U-12. W XVII edycji udział w rozgrywkach może wziąć praktycznie każdy uczeń szkoły podstawowej. W zakończonej w maju XVI edycji udział wzięła rekordowa liczba ponad 320 tys. dziewcząt i chłopców z całej Polski. Zwycięzcy w nagrodę spotkali się z piłkarzami Reprezentacji Polski i obejrzeli na Stadionie Energa w Gdańsku mecz Polska-Holandia. Zdobywcy Pucharu Tymbarku uczestniczą w niezapomnianych piłkarskich wydarzeniach i odwiedzają najwspanialsze, i największe stadiony piłkarskie w Europie oraz oglądają w akcji gwiazdy światowego futbolu. Dotychczasowi triumfatorzy Turnieju odwiedzili m.in. takie stadiony jak: Imtech Arena w Hamburgu, Wembley, Camp Nou, Santiago Bernabeu, San Siro oraz Amsterdam ArenA. Przyszli Reprezentanci Polski są już w grze Organizatorem Turnieju jest Polski Związek Piłki Nożnej, a sponsorem głównym od dziewięciu lat firma Tymbark. Główne cele Turnieju to popularyzacja aktywnego stylu życia wśród uczniów szkół podstawowych, wyłanianie piłkarskich talentów oraz spełnianie dziecięcych marzeń. Skala Turnieju oraz formuła i wysoki poziom sportowy rozgrywek sprawiają, że w trakcie 15-letniej historii Turnieju zagrało w nim wielu obecnych reprezentantów Polski, różnych kategorii wiekowych: Arkadiusz Milik, Marcin Kamiński, Piotr Zieliński, Bartosz Salamon, Tomasz Kędziora, Bartosz Bereszyński, Gracjan Horoszkiewicz, Igor Łasicki, Karol Żwir, Filip Jagiełło, Michał Bartkowiak oraz Paulina Dudek.

Regulamin turnieju: http://zpodworkanastadion.pl/o-turnieju/regulamin

tymbark-7 tymbark-6 tymbark-4 tymbark-3 tymbark-2 tymbark-1tymbark-foto

Previous Post
Next Post
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status