Pasowanie klas pierwszych

Pierwszoklasiści z naszej szkoły są już pełnoprawnymi członkami społeczności uczniowskiej. 19 października 2016r. o godzinie 16.30 odbyło się uroczyste pasowanie klas pierwszych. Z ogromną radością, oficjalnie przyjęliśmy  do grona naszych uczniów, 61 pierwszoklasistów.

Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor szkoły Alicja Prus, która przywitała pierwszaków oraz licznie zgromadzonych gości. Następnie uczniowie pod kierunkiem swoich pań przedstawili program artystyczny, w czasie, którego z ogromnym zaangażowaniem recytowali wiersze i śpiewali piosenki. Kulminacyjnym momentem uroczystości było złożenie przez najmłodszych uczniów naszej szkoły ślubowania na sztandar, po którym każdy z pierwszaków dostąpił zaszczytu pasowania na ucznia, dokonanego symbolicznym ołówkiem przez panią dyrektor.

Wszystkie dzieci były bardzo skupione i wzruszone, świetnie prezentowały się w galowych strojach oraz uczniowskich biretach. Wzorowo zdały swój pierwszy egzamin udowadniając, że zasłużyły na zaszczytne miano ucznia Publicznej Szkoły Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w Dębicy.
Po pasowaniu dzieci udały się do klas, gdzie wychowawczynie wręczyły im pamiątkowe dyplomy i drobne upominki. Cała impreza wypadła wspaniale. Na długo zostanie w pamięci dzieci i zaproszonych gości.

ŻYCZYMY WSZYSTKIM PIERWSZAKOM SUKCESÓW W NAUCE, WYTRWAŁOŚCI W ZDOBYWANIU WIEDZY I SERDECZNIE WITAMY W GRONIE UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY

pasowanie-uczniow-7 pasowanie-uczniow-6 pasowanie-uczniow-9 pasowanie-uczniow-8

pasowanie-uczniow-1 pasowanie-uczniow-5 pasowanie-uczniow-4 pasowanie-uczniow-3

Previous Post
Next Post