Medale w sztafetowych biegach przełajowych

W dniu 10.10.2016 r. na stadionie ZSZ nr 1 w Dębicy odbyły się sztafetowe biegi przełajowe w ramach XXV Dębickiej Olimpiady Młodzieży połączone z finałem powiatowym. Drużyna dziewcząt wywalczyła srebrne medale (XXV DOM),  zaś w klasyfikacji powiatowej uplasowała się na IV miejscu.

Skład zespołu dziewcząt: Izabella Furgał, Martyna Furgał, Anna Buszek, Zofia Zboch, Maria Puzon, Karolina Medygrał, Kornelia Wilk, Magdalena Marć, Paulina Kozińska, Julia Ragan. Drużyna chłopców w której składzie znalazło się 2 uczniów klas VI i po 4 zawodników z klas V i IV wywalczyła brązowe medale (XXV DOM) zajmując w  rywalizacji powiatowej V miejsce.  Brązowe medale wywalczyli: Oskar Stanoch, Karol Iwański, Kacper Migała, Michał Gawlik, Igor Brzozowski, Kamil Pająk, Adrian Tomasiewicz, Maciej Król, Wojciech Falarz, Kacper Podraza.