UKS Jedenastka
Sport
Zawody
ODDZIAŁ ZEROWY ZAWSZE UŚMIECHNIĘTY WYCIECZKI PÓŁKOLONIE KONKURSY OLIMPIJCZYCY LAUREACI FINALIŚCI ZAINWESTUJ NAJLEPIEJ W SWOJE DZIECKO Edukacja DBAMY O WSZECHSTRONNY ROZWÓJ UCZNIA

Indywidualne Mistrzostwa Lekkoatletyczne

Indywidualne Mistrzostwa Lekkoatletyczne

W dniu 20.09.2016 r. na stadionie w Pustkowie Osiedlu odbyły się Powiatowe Lekkoatletyczne Igrzyska Młodzieży Szkolnej połączone z XXV Dębicką Olimpiadą Młodzieży. Reprezentacja naszej szkoły liczyła 25 zawodników. Reprezentacja SP11 Dębica wraz z brązowymi medalistkami XXV Dębickiej Olimpiady Młodzieży: 

Izabella Furgał ( bieg na 600 m), Kornelia Wilk ( bieg na 60 m), Wiktoria Bochniewicz ( skok w dal).

mistrzostwa-lekkoatletyczne-2 mistrzostwa-lekkoatletyczne-1 mistrzostwa-lekkoatletyczne-3

 

 

 

 

 

Wyniki zawodów:

XXV Dębicka Olimpiada Młodzieży

TERMIN:   20.09.2016r.  godz.  10,00

MIEJSCE:   Pustków-Osiedle

WYNIKI ZAWODÓW:

60m   Dziewcząt

 3.      Wilk          Kornelia

SP Nr 11 Dębica

9,61      

 5.     Matłok       Alicja

SP Nr 11 Dębica

9,77    

8.   Kwiatkowska Emilia

SP Nr 11 Dębica

10,07  

600  m  Dziewcząt

               3.  Furgał      Izabela

SP Nr 11 Dębica

2,21,71  

             5.  Ćwiok      Zuzanna

SP Nr 11 Dębica

2,27,69    

             7.  Filipczak  Amelia

SP Nr 11 Dębica

2,35,89   

            8.  Bukowska Aniela

SP Nr 11 Dębica

2,38,57  

Skok  w dal  Dziewcząt

3. Bochniewicz Wiktoria

SP Nr 11 Dębica

3,85     

6. Medygrał  Karolina

SP Nr 11 Dębica

3,63     

7. Ragan Julia

SP Nr 11 Dębica

3,62     

9.Gancarska  Amelia

SP Nr 11 Dębica

3,40     

11. Babik         Patrycja

SP Nr 11 Dębica

2,80     

 Piłka palantowa   Dziewcząt

8.  Kozińska  Paulina

SP Nr 11 Dębica

28,50   

10. Puzon Maria

SP Nr 11 Dębica

18,50   

 

Skok   wzwyż  Dziewcząt

3.  Bochniewicz Wiktoria

SP Nr 11 Dębica

115  

 5.  Kozińska  Paulina

SP Nr 11 Dębica

110   

 

60  m  Chłopców

7.  Brzozowski  Igor

SP Nr 11 Dębica

9,60   

 

10.  Wojtaszek  Kacper

SP Nr 11 Dębica

9,68    

 

 15.  Król         Maciej

SP Nr 11 Dębica

10,06 

 

17.  Ragan      Kacper

SP Nr 11 Dębica

11,50 

 

1000 m

4.       Stanoch      Oskar

SP Nr 11 Dębica

3,48,93  

 

10.    Iwański       Karol

SP Nr 11 Dębica

4,19,82  

Skok  w dal   Chłopców

4.  Falarz       Wojciech

SP Nr 11 Dębica

3,58     

5.  Gawlik       Michał

SP Nr 11 Dębica

3,48   

Piłka  palantowa  Chłopców

5. Waleń  Kacper

SP Nr 11 Dębica

34,00  

7. Małozięć   Karol

SP Nr 11 Dębica

32,00  

8.   Migala         Kacper

SP Nr 11 Dębica

30,00 

 

 Skok  wzwyż   Chłopców

 2. Kolbusz       Mikołaj

SP      11  Dębica

125 

 

 

MIEJSCA UCZNIÓW SP 11 DĘBICA W POWECIE DĘBICKIM

Igrzyska Młodzieży Szkolnej   

DYSCYPLINA:   Ind. Mistrzostwa w LA

SZCZEBEL ZAWODÓW:     powiat

TERMIN:   20.09.2016r.  godz.  10,00

MIEJSCE:   Pustków-Osiedle

WYNIKI ZAWODÓW:

60m   Dziewcząt

 5.      Wilk          Kornelia

SP Nr 11 Dębica

9,61

 7.     Matłok       Alicja

SP Nr 11 Dębica

9,77

11.   Kwiatkowska Emilia

SP Nr 11 Dębica

10,07

 600  m  Dziewcząt

               8.  Furgał      Izabela

SP Nr 11 Dębica

2:21,71

             10.  Ćwiok      Zuzanna

SP Nr 11 Dębica

2:27,69

             14.  Filipczak  Amelia

SP Nr 11 Dębica

2:35,89

             15.  Bukowska Aniela

SP Nr 11 Dębica

2:38,57

Skok  w dal  Dziewcząt

5. Medygrał  Karolina

SP Nr 11 Dębica

3,63

8.Gancarska  Amelia

SP Nr 11 Dębica

3,40

Piłka palantowa   Dziewcząt

7.  Kozińska  Paulina

SP Nr 11 Dębica

28,50

8.  Puzon Maria

SP Nr 11 Dębica

19,50

Skok   wzwyż  Dziewcząt

3.  Bochniewicz Wiktoria

SP Nr 11 Dębica

115

 5.  Kozińska  Paulina

SP Nr 11 Dębica

110

 

60 m chłopców

7.       Brzozowski Igor

SP Nr 11 

9,60

13.   Wojtaszek Kacper

SP Nr 11 

9,66

19. Król Maciej 

SP Nr 11

10,06

21. Ragan Kacper 

SP Nr 11

11,50

1000  m Chłopców

7.       Stanoch      Oskar

SP Nr 11 Dębica

3:48,93

15.    Iwański       Karol

SP Nr 11 

4:19,82

Skok  w dal   Chłopców

6.  Falarz       Wojciech

SP Nr 11 Dębica

3,58

8.  Gawlik       Michał

SP Nr 11 Dębica

3,48

Piłka  palantowa  Chłopców

9. Waleń  Kacper

SP Nr 11 Dębica

34,00

11. Małozięć   Karol

SP Nr 11 Dębica

32,00

  12.   Migala         Kacper

SP Nr 11 Dębica

30,00

 Skok  wzwyż   Chłopców      – AWANS DO FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO

 2. Kolbusz       Mikołaj

SP      11  Dębica

125

 

 

PARTNERZY SZKOŁY