Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2016/2017

Uroczystą akademią, przygotowaną przez uczniów klas drugich, społeczność naszej szkoły rozpoczęła kolejny rok szkolny. Minęły już dwa miesiące wakacji, beztroskiej zabawy i wyjazdów. Pora wracać do szkoły i zdobywać kolejne wiadomości i doświadczenia. A jak to zrobić?

Odpowiedź w wierszu J. JESIONOWSKIEGO "CO MOŻNA, A CO TRZEBA?"  W tym wierszu wszystkich poinformuję, co można robić, by nie mieć dwójek: Można do snu się kładąc wieczorem wsuwać pod łóżko z książkami worek. Można też, ze snu budząc się rano stuknąć trzy razy książką w kolano. Idąc do szkoły można po drodze postać pod drzewem na jednej nodze. No i pamiętać – byś rano mógł przejść lewą nogą przez szkolny próg. To wszystko można. Trudne to nie jest, lecz by pomogło – próżne nadzieje. A ten – kto dobrym uczniem być chce, co trzeba robić – sam dobrze wie!

Rozpoczęcie-16-17 (4) Rozpoczęcie-16-17 (3) Rozpoczęcie-16-17 (2) Rozpoczęcie-16-17 (1)

Poprzedni wpis
Następny wpis
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status