Indywidualne Mistrzostwa LA Szkoły Podstawowej nr 11 w Dębicy

Zawody odbyły sie na obiektach sportowych ZSZ nr 1 w Dębicy. W rywalizacji wzięło udział 77 uczniów urodzonych w latach 2004-2007. Dzieci startowały w następujących konkurencjach: bieg na 60 m, bieg na 400 m (rocznik 2006-2007), bieg na 600 m (dziewczęta rocznik 2004-2005), bieg na 1000 m (chłopcy rocznik 2004-2005), skok w dal, rzut piłeczką palantową.

la-sp11-14 la-sp11-13 la-sp11-12 la-sp11-11 la-sp11-10 la-sp11-9 la-sp11-8 la-sp11-7 la-sp11-6 la-sp11-5 la-sp11-4 la-sp11-3 la-sp11-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

dziewczęta 2006 i młodsze 60 m
wynik miejsce
Bukowska Aniela 11,11 1
Ewa Lula 11,27 2
Kutrzuba Magdalena 11,68 3
Babik Patrycja 2007 11,81 4
Misiewicz Zuzanna 11,87 5
     
dziewczęta 2006 i młodsze 400m
wynik miejsce
Bukowska Aniela 01:33,0 1
Hag Gabriela 2007 01:37,0 2
Ewa Lula 01:43,0 3
Babik Patrycja 2007 01:45,0 4
Kutrzuba Magdalena 01:46,0 5
     
dziewczęta 2006 i młodsze skok w dal
wynik miejsce
Bukowska Aniela 3,22 1
Lipa Martyna 2,95 2
Babik Patrycja 2007 2,80 3
Hag Gabriela 2007 2,74 4
Kutrzuba Magdalena 2,55 5
     
dziewczęta 2006 i młodsze rzut p.pal.
wynik miejsce
Kutrzuba Magdalena 22,0 1
Rostowska Matylda 20,0 2
Bała Izabela 18,0 3
Lipa Martyna 17,0 4
Bukowska Aniela 16,0 5
Hag Gabriela 2007 16,0 5
     
Kurzawa Jan 10,11 4
Nowak Konrad 10,40 5
     
chłopcy 2006 i młodsi 400m
wynik miejsce
Pająk Kamil 01:24,0 1
Tomasiewicz Adrian 01:26,0 2
Król Maciej 01:28,0 3
Podraza Kacper 01:28,0 3
Maziarka Ignacy 01:29,0 4
Nowak Konrad 01:30,0 5
     
chłopcy 2006 i młodsi skok w dal
wynik miejsce
Dąbrowski Aleksy 2007 3,28 1
Nowak Konrad 3,25 2
Ragan Kacper 3,19 3
Podraza Kacper 3,14 4
Tomasiewicz Adrian 3,02 5
     
chłopcy 2006 i młodsi rzut p.pal.
wynik miejsce
Ragan Kacper 30,0 1
Pająk Kamil 27,0 2
Nowak Konrad 27,0 2
Maziarka Ignacy 27,0 2
Knot Karol 23,0 3
Szlachta Krzysztof 21,0 4
Sróżik Jan 21,0 4
Dąbrowski Aleksy 2007 20,0 5
Podraza Kacper 20,0 5
     
dziewczęta 2005 60 m
wynik miejsce
Ćwiok Zuzanna 9,93 1
Wilk Kornelia 10,02 2
Ptasznik Magdalena 10,30 3
Kramarczyk Aleksandra 10,34 4
Gancarska Amelia 10,55 5
     
dziewczęta 2005 600m
wynik miejsce
Filipczak Amelia 02:27,0 1
Ćwiok Zuzanna 02:29,0 2
Wilk Kornelia 02:30,0 3
Gancarska Amelia 02:31,0 4
Furgał Martyna 02:34,0 5
     
dziewczęta 2005 skok w dal
wynik miejsce
Gancarska Amelia 3,45 1
Kramarczyk Aleksandra 3,16 2
Filipczak Amelia 3,11 3
Ćwiok Zuzanna 3,10 4
Wilk Kornelia 3,03 5
     
dziewczęta 2005 rzut p.pal.
wynik miejsce
Filipczak Amelia 23,0 1
Wilk Kornelia 23,0 1
Ćwiok Zuzanna 22,0 2
Kramarczyk Aleksandra 20,0 3
Ptasznik Magdalena 20,0 3
Stachnik Katarzyna 18,0 4
Goc Nikola 16,0 5
Furgał Martyna 16,0 5
     
chłopcy 2005 60 m
wynik miejsce
Iwański Karol 9,81 1
Migała Kacper 10,11 2
Gawlik Michał 10,37 3
Zapotoczny Krzysztof 10,52 4
Maciechowski Borys 10,81 5
     
chłopcy 2005 1000m
wynik miejsce
Migała Kacper 04:01,0 1
Iwański Karol 04:02,0 2
Gawlik Michał 04:20,0 3
Głodek Wiktor 04:46,0 4
Zapotoczny Krzysztof 04:56,0 5
     
chłopcy 2005 rzut p.pal.
wynik miejsce
Migała Kacper 33,0 1
Głodek Wiktor 31,0 2
Gawlik Michał 30,0 3
Kmiecik Marek 26,0 4
Iwański Karol 24,0 5
Zapotoczny Krzysztof 24,0 5
     
chłopcy 2005 skok w dal
wynik miejsce
Iwański Karol 3,46 1
Gawlik Michał 3,40 2
Głodek Wiktor 3,14 3
Maciechowski Borys 3,05 4
Pyzia Tymaoteusz 3,03 5
     
dziewczęta 2004 60 m
wynik miejsce
Furgał Izabela 9,90 1
Matłok Alicja 9,90 1
Medygrał Karolina 9,90 1
Kwiatkowska Emila 10,10 2
Bochniewicz Wiktoria 10,10 2
Nikola Kowal 10,20 3
Kozińska Paulina 10,50 4
Marć Magdalena 10,50 4
Ragan Julia 10,50 4
Josypów Martyna 10,70 5
Zboch Zofia 10,70 5
     
dziewczęta 2004 600m
wynik miejsce
Furgał Izabella 02:22,0 1
Puzon Maria 02:35,0 2
Marć Magdalena 02:37,0 3
Ragan Julia 02:39,0 4
Medygrał Karolina 02:40,0 5
     
dziewczęta 2004 skok w dal
wynik miejsce
Ragan Julia 3,70 1
Bochniewicz Wiktoria 3,56 2
Medygrał Karolina 3,45 3
Nikola Kowal 3,25 4
Josypów Martyna 3,20 5
Kozińska Paulina 3,20 5
     
dziewczęta 2004 rzut p.pal.
wynik miejsce
Kozińska Paulina 26,0 1
Ragan Julia 26,0 1
Josypów Martyna 25,0 2
Puzon Maria 22,0 3
Bochniewicz Wiktoria 21,0 4
Marć Magdalena 20,0 5
Matłok Julia 20,0 5
     
chłopcy 2004 60 m
wynik miejsce
Brzozowski Igor 9,70 1
Wojtaszek Kacper 9,80 2
Dziurzyński Maksymilian 10,40 3
Badowski Jakub 10,60 4
Waleń Kacper 10,70 5
     
chłopcy 2004 1000m
wynik miejsce
Stanoch Oskar 04:00,0 1
Brzozowski Igor 04:24,0 2
Kliś Maksymilian 04:33,0 3
Dziurzyński Maksymilian 04:34,0 4
Wojtaszek Kacper 04:35,0 5
     
chłopcy 2004 skok w dal
wynik miejsce
Waleń Kacper 3,50 1
Dziurzyński Maksymilian 3,40 2
Wojtaszek Kacper 3,32 3
Stanoch Oskar 3,18 4
Brzozowski Igor 3,03 5
     
chłopcy 2004 rzut p.pal.
wynik miejsce
Waleń Kacper 32,0 1
Badowski Jakub 26,0 2
Brzozowski Igor 28,0 3
Wojtaszek Kacper 27,0 4
Sztorc Kacper 24,0 5
Poprzedni wpis
Następny wpis