UKS Jedenastka
Sport
Zawody
ODDZIAŁ ZEROWY ZAWSZE UŚMIECHNIĘTY WYCIECZKI PÓŁKOLONIE KONKURSY OLIMPIJCZYCY LAUREACI FINALIŚCI ZAINWESTUJ NAJLEPIEJ W SWOJE DZIECKO Edukacja DBAMY O WSZECHSTRONNY ROZWÓJ UCZNIA

Wycieczka do gospodarstwa rolnego

Wycieczka do gospodarstwa rolnego

Dnia 24 maja 2016 r. uczniowie klas Ia i Ic oraz 16 czerwca uczniowie klas I d i I f z naszej szkoły wybrały się na wycieczkę do gospodarstwa rolnego Pani Jolanty Augustyn. Pani Gospodarz oprowadziła dzieci po swoim gospodarstwie i opowiedziała uczniom o swojej pracy w gospodarstwie.

Dzieci dowiedziały się ciekawych rzeczy o hodowli zwierząt i uprawie roli, jak również miały możliwość z bliska zobaczyć konie, kozy, króliki, kury oraz kaczki. Dużą atrakcją było dla nich karmienie i dojenie kóz. Nie mniejszą frajdę sprawiło samodzielne przygotowanie, a potem kosztowanie zrobionego przez siebie masła. Uczniowie mieli także możliwość przejazdu bryczką konną. Pani Jola robi również przepyszne oscypki, na które wszystkich zaprasza. Dzieciaki dowiedziały się jak i gdzie wędzić sery. 

Pogoda pięknie dopisała, wycieczka była bardzo ciekawa, ale też bardzo męcząca. Wszyscy wrócili do szkoły bardzo zmęczeni i jeszcze bardziej zadowoleni. 

Chcieliśmy jeszcze raz serdecznie podziękować Pani Joli za miłe ugoszczenie nas i oprowadzenie po swoim gospodarstwie.

wycieczkaIa (5) wycieczkaIa (4) wycieczkaIa (2) wycieczkaIa (1) wycieczkaIa (18) wycieczkaIa (17) wycieczkaIa (16) wycieczkaIa (15) wycieczkaIa (14) wycieczkaIa (13) wycieczkaIa (12) wycieczkaIa (11) wycieczkaIa (10) wycieczkaIa (9) wycieczkaIa (8) wycieczkaIa (7) wycieczkaIa (6)   

 

PARTNERZY SZKOŁY