II miejsce w województwie

8 czerwca w Rzeszowie odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2015/2016. W spotkaniu z uczniami szkół podstawowych i gimnazjów wzięła udział Pani Ewa Leniart Wojewoda Podkarpacki oraz Pani Małgorzata Rauch Podkarpacki Kurator Oświaty.

Po raz kolejny nasza szkoła znalazła się w ścisłej czołówce województwa, zajmując II miejsce. Pani Dyrektor Alicja Prus odebrała piąty już certyfikat „Szkoły przyjaznej utalentowanym uczniom”.

Uczniów reprezentowała Julia Kipa, laureatka konkursów z języka angielskiego i języka niemieckiego, która za swoje osiągnięcia otrzymała dyplom i nagrodę.

II miejsce w województwie (2) II miejsce w województwie (3) II miejsce w województwie (4) II miejsce w województwie (1) II miejsce w województwie (6) II miejsce w województwie (7) II miejsce w województwie (8) II miejsce w województwie (9)

Previous Post
Next Post
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status