UKS Jedenastka
Sport
Zawody
ODDZIAŁ ZEROWY ZAWSZE UŚMIECHNIĘTY WYCIECZKI PÓŁKOLONIE KONKURSY OLIMPIJCZYCY LAUREACI FINALIŚCI ZAINWESTUJ NAJLEPIEJ W SWOJE DZIECKO Edukacja DBAMY O WSZECHSTRONNY ROZWÓJ UCZNIA

II miejsce w województwie

II miejsce w województwie

8 czerwca w Rzeszowie odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2015/2016. W spotkaniu z uczniami szkół podstawowych i gimnazjów wzięła udział Pani Ewa Leniart Wojewoda Podkarpacki oraz Pani Małgorzata Rauch Podkarpacki Kurator Oświaty.

Po raz kolejny nasza szkoła znalazła się w ścisłej czołówce województwa, zajmując II miejsce. Pani Dyrektor Alicja Prus odebrała piąty już certyfikat „Szkoły przyjaznej utalentowanym uczniom”.

Uczniów reprezentowała Julia Kipa, laureatka konkursów z języka angielskiego i języka niemieckiego, która za swoje osiągnięcia otrzymała dyplom i nagrodę.

II miejsce w województwie (2) II miejsce w województwie (3) II miejsce w województwie (4) II miejsce w województwie (1) II miejsce w województwie (6) II miejsce w województwie (7) II miejsce w województwie (8) II miejsce w województwie (9)

PARTNERZY SZKOŁY