Najmłodsi sportowcy z „Jedenastki” tuż za podium

W dniu 18.05.2016 młodzi sportowcy z SP 11 urodzeni w roku 2007 brali udział w zawodach z cyklu "Baw się z nami" w ramach XXIV Dębickiej Olimpiady Młodzieży. Dzieci rywalizowały w 7 konkurencjach:

"Sztafecie", "Dodawaniu skoków", "Zmianie piłek", "Biegu w workach", "Rzutach do żywego kosza", "Biegu z szarfami" i "Strzałach na bramkę". Nasza drużyna walczyła ambitnie wygrywając w dwóch zabawach  "Rzutach do żywego kosza" i "Biegu z szarfami". W całej rywalizacji reprezentaci "Jedenastki" uplasowali się na IV miejscu tracąc zaledwie 1 pkt. do miejsca na najniższym stopniu podium. Gratulujemy! Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Maja Lis, Kamila Gil, Weronika Nicoś, Emilia Tyńska, Martyna Janiec, Maksymilian Lis, Michał Gawle, Aleks Dąbrowski, Karol Rzeszuto.

Baw się z nami (4) Baw się z nami (3) Baw się z nami (2)

Previous Post
Next Post
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status