Najmłodsi sportowcy z „Jedenastki” tuż za podium

W dniu 18.05.2016 młodzi sportowcy z SP 11 urodzeni w roku 2007 brali udział w zawodach z cyklu "Baw się z nami" w ramach XXIV Dębickiej Olimpiady Młodzieży. Dzieci rywalizowały w 7 konkurencjach:

"Sztafecie", "Dodawaniu skoków", "Zmianie piłek", "Biegu w workach", "Rzutach do żywego kosza", "Biegu z szarfami" i "Strzałach na bramkę". Nasza drużyna walczyła ambitnie wygrywając w dwóch zabawach  "Rzutach do żywego kosza" i "Biegu z szarfami". W całej rywalizacji reprezentaci "Jedenastki" uplasowali się na IV miejscu tracąc zaledwie 1 pkt. do miejsca na najniższym stopniu podium. Gratulujemy! Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Maja Lis, Kamila Gil, Weronika Nicoś, Emilia Tyńska, Martyna Janiec, Maksymilian Lis, Michał Gawle, Aleks Dąbrowski, Karol Rzeszuto.

Baw się z nami (4) Baw się z nami (3) Baw się z nami (2)

Previous Post
Next Post