UKS Jedenastka
Sport
Zawody
ODDZIAŁ ZEROWY ZAWSZE UŚMIECHNIĘTY WYCIECZKI PÓŁKOLONIE KONKURSY OLIMPIJCZYCY LAUREACI FINALIŚCI ZAINWESTUJ NAJLEPIEJ W SWOJE DZIECKO Edukacja DBAMY O WSZECHSTRONNY ROZWÓJ UCZNIA

Konkurs plastyczny “Uraduj chorego”

Konkurs plastyczny “Uraduj chorego”

NASI  UCZNIOWIE  LAUREATAMI  KONKURSU – IX  DĘBICKIE POLA  NADZIEI 2016 

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym pod hasłem „Uraduj chorego”, zorganizowanym w ramach akcji IX Dębickie Pola Nadziei. Zadaniem dzieci było wykonanie karty pocztowej. W dniu 20 maja 2016r. w domu Kultury Śnieżka w Dębicy odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu. Wśród 63 nagrodzonych przez jury prac (spośród 619, jakie wpłynęły na konkurs) znalazły się karty pocztowe wykonane przez uczniów naszej Szkoły.  Pierwsze miejsce zajął Szymon Grzyb z klasy 1b, a wyróżnienie – Maciej Matłok, również uczeń klasy 1b. Opiekunem była pani Ewa Wodzień. Nagrodzonym gratulujemy!

Grzyb SzymonMatłok Maciej

PARTNERZY SZKOŁY