Konkurs Pięknego Czytania

Konkurs Pięknego CzytaniaIII miejsce uczennicy naszej szkoły Julii Czajowskiej z klasy 3a w Podkarpackim Konkursie Pięknego Czytania

W tegorocznej V edycji Podkarpackiego Konkursu Pięknego Czytania zorganizowanego przez Wojewódzką Bibliotekę Pedagogiczną, Polskie Radio Rzeszów oraz Muzeum Dobranocek w Rzeszowie wzięły udział uczennice naszej szkoły :

w kategorii klas 4-6 Maria Puzon z klasy 5a

w kategorii klas 1-3 Julia Czajowska z klasy 3a, która zajęła 3 miejsce.

Gala wręczenia nagród odbyła się 09.05.2016 r. w Teatrze im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie.

Marysia Czajowska Julia

 

Poprzedni wpis
Następny wpis
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status