UKS Jedenastka
Sport
Zawody
ODDZIAŁ ZEROWY ZAWSZE UŚMIECHNIĘTY WYCIECZKI PÓŁKOLONIE KONKURSY OLIMPIJCZYCY LAUREACI FINALIŚCI ZAINWESTUJ NAJLEPIEJ W SWOJE DZIECKO Edukacja DBAMY O WSZECHSTRONNY ROZWÓJ UCZNIA

Kolejny sukces naszej szkoły – I miejsce w powiecie

Kolejny sukces naszej szkoły – I miejsce w powiecie

Po podsumowaniu przez redakcję Obserwatora Lokalnego wyników kuratoryjnych konkursów przedmiotowych okazało się, że po raz kolejny uczniowie naszej szkoły uplasowali się na pierwszym miejscu w powiecie dębickim. Redakcja przyznała każdemu laureatowi jeden punkt, a finaliście 0,5 punktu. Nasza szkoła za 6 laureatów i 15 finalistów uzyskała 13,5 punktu.

Przypominamy nazwiska olimpijczyków, którzy zapracowali na ten sukces:

Laureaci:

Karolina Madej (język polski), Julia Kipa (język niemiecki i język angielski), Caroline Zarzeczny (język angielski), Jakub Strózik (historia), Bartosz Węgrzyn (historia)

Finaliści:

Wiktoria Kubik (matematyka), Karolina Madej (przyroda), Igor Paniec (przyroda), Jakub Sztorc (przyroda), Julia Kipa (język polski), Julia Kozak (język polski, historia), Bartosz Węgrzyn (język polski), Karolina Kozińska (język niemiecki), Patrycja Piguła (język niemiecki), Weronika Słąba (język niemiecki), Natalia Wielgus (język niemiecki), Zofia Zboch (historia), Michał Mróz (historia), Tymoteusz Rubach (historia)

PARTNERZY SZKOŁY