Zwycięstwo dziewcząt w koszykówce

Zwycięstwo dziewcząt w Rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w koszykówce! Koszykarska drużyna dziewcząt zajęła I miejsce w zawodach, które rozegrane zostały w Raniżowie 8.03.2016 roku. W turnieju wzięło udział cztery najlepsze drużyny z powiatów: mieleckiego, kolbuszowskiego, ropczycko-sędziszowskiego i dębickiego.

SP 11 zwyciężyła 15 : 2 w meczu ze Szkołą Podstawową z Czarnej Sędziszowskiej. Zawodniczki naszej szkoły uległy w drugim spotkaniu 7:9 Szkole Podstawowej w Przecławiu. Wielke słowa uznania dla całej naszej drużyny za walkę, zaangażowanie i sportowy  charakter w ostatnim meczu zawodów w którym dziewczęta długo remisowały z drużyną Szkoły Podstawowej w Raniżowie. Po 4 kwartach  na zegarze wyświetlał się wynik 11:11. Do wyłonienia zwycięzcy dziewczęta musiały rozegrać dwie wyczerpujące dogrywki w których ostatecznie wygrały 18:12. Zwycięstwo w zawodach daje naszej szkole awans do półfinału wojewódzkiego.Skład reprezentacji SP 11 Dębica: Zofia Bukowska, Karolina Halz, Kamila Cygan, Caroline Zarzeczny, Wiktoria Pilch, Julia Ragan, Zofia Weselak, Julia Kozak,  Paulina Kozińska, Oliwia Opozda, Magdalena Marć, Karolina Medygrał. G R A T U L A C J E  D Z I E W C Z Y N Y !

 

koszykówka-dziewcząt (3) koszykówka-dziewcząt (2) koszykówka-dziewcząt (1)

Previous Post
Next Post