Zwycięstwo dziewcząt w koszykówce

Zwycięstwo dziewcząt w Rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w koszykówce! Koszykarska drużyna dziewcząt zajęła I miejsce w zawodach, które rozegrane zostały w Raniżowie 8.03.2016 roku. W turnieju wzięło udział cztery najlepsze drużyny z powiatów: mieleckiego, kolbuszowskiego, ropczycko-sędziszowskiego i dębickiego.

SP 11 zwyciężyła 15 : 2 w meczu ze Szkołą Podstawową z Czarnej Sędziszowskiej. Zawodniczki naszej szkoły uległy w drugim spotkaniu 7:9 Szkole Podstawowej w Przecławiu. Wielke słowa uznania dla całej naszej drużyny za walkę, zaangażowanie i sportowy  charakter w ostatnim meczu zawodów w którym dziewczęta długo remisowały z drużyną Szkoły Podstawowej w Raniżowie. Po 4 kwartach  na zegarze wyświetlał się wynik 11:11. Do wyłonienia zwycięzcy dziewczęta musiały rozegrać dwie wyczerpujące dogrywki w których ostatecznie wygrały 18:12. Zwycięstwo w zawodach daje naszej szkole awans do półfinału wojewódzkiego.Skład reprezentacji SP 11 Dębica: Zofia Bukowska, Karolina Halz, Kamila Cygan, Caroline Zarzeczny, Wiktoria Pilch, Julia Ragan, Zofia Weselak, Julia Kozak,  Paulina Kozińska, Oliwia Opozda, Magdalena Marć, Karolina Medygrał. G R A T U L A C J E  D Z I E W C Z Y N Y !

 

koszykówka-dziewcząt (3) koszykówka-dziewcząt (2) koszykówka-dziewcząt (1)

Poprzedni wpis
Następny wpis
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status