Półfinał w mini koszykówce dziewcząt

Zajmując  III miejsce w rundzie półfinałowej zawodów w mini koszykówce w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej zakończyła swój udział reprezentacja dziewcząt. Nasza drużyna uplasowała się ostatecznie na miejscu VII-IX w województwie podkarpackim.

W turnieju decydującym o awansie do finału dziewcząta rozegrały pierwszy mecz z zespołem Szkoły Podstwowej nr 3 w Tarnobrzegu, który zwyciężyły 27:19. Było to najlepsze spotkanie naszej drużyny w całych rozgrywkach. Dziewczęta grały rewelacyjnie, a rozgrywane akcje oraz determinacja na boisku stały na najwyższym poziomie. Drugi mecz zawodów nasza drużyna rozegrała z faworytkami – Szkołą Podsatwową nr 9 w Stalowej Woli w którym po ambitnej walce dziewczęta uległy 18:31. Zgodnie z regulaminem rozgrywek do turnieju półfinałowego został zaliczony wynik 7:9 w kórym przegraliśmy w zawodach rejonowych ze Szkołą Podstawową z Przecławia. Dzięki temu zwycięstwu do turnieju barażowego awans wywalczyły zawodniczki z Przecławia (GRATULUJEMY).
 

Podsumowanie rywalizacji naszej drużyny w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej – mini koszykówka.

Dziewczęta rozegrały 11 meczy z kórych 9 zwyciężyły i 2 przegrały. Jedno spotkanie rozstrzygnięte zostało na korzyść naszego zespołu po rozegraniu dwóch dogrywek.
Reprezentantki SP 11 zdobyły 218 punktów tracąc 92 punkty.

Przypomnienie wyników w poszczególnych turniejach:

4 grudnia 2015 r. w Dębicy (zawody miejsckie – I miejsce)
SP 11 – SP 10 DĘBICA 13 : 1
SP 11 – SP 5 DĘBICA 14 : 0
SP 11 – SP 9 DĘBICA 18 : 2

22 stycznia 2016 r. w Dębicy (zawody powiatowe – I miejsce)
SP 11  – SP JAŹWINY 55 : 2
SP 11 – SP ŻYRAKÓW 18 : 10
SP 11 – SP ŁĘKI GÓRNE 15 : 6

8 marca 2016 r. w Raniżowie (zawody rejonowe – I miejsce)
SP 11 – SP CZARNA SĘDZISZOWSKA 15 : 2
SP 11 – SP PRZECŁAW 7 : 9
SP 11 – SP RANIŻÓW 18 : 10

21 marca 2016 r. w Przecławiu (półfinał wojewódzki III miejsce)
SP 11 – SP 3 TARNOBRZEG 27 : 19
SP 11 – SP 9 STALOWA WOLA 18 : 31

SKŁAD DRUŻYNY SP 11 DĘBICA:
Zofia Bukowska
Kamila Cygan
Izabella Furgał
Karolina Halz
Julia Kozak
Karolina Kozińska
Paulina Kozińska
Magdalena Marć
Karolina Medygrał
Oliwia Opozda
Wiktoria Pilch
Julia Ragan
Natalia Sieradzka
Zofia Weselak
Caroline Zarzeczny

DZIĘKUJEMY ZA WALKĘ, AMBICJĘ I SPORTOWY CHARAKTER !

Previous Post
Next Post
welcome image