Pani Alicja Prus

alaprus

Pani Alicja Prus – 12 lutego 2016r. powierzono jej pełnienie obowiązków Dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w Dębicy. W naszej szkole pracuje od 1 września 1993r. Jest nauczycielem dyplomowanym. Pracę rozpoczęła na stanowisku nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej. Jest specjalistą z zakresu terapii pedagogicznej oraz wczesnego wspomagania i edukacji uczniów autystycznych.

Od roku 2007 pełniła funkcję zastępcy dyrektora szkoły.

 

Jest osobą zorganizowaną. Przez cały okres swojej pracy realizowała zadania służące podnoszeniu jakości pracy szkoły. Rzetelnie i odpowiedzialnie wykonuje powierzone zadania. Zaprezentowała się jako nauczyciel sumienny, twórczy, z ogromną wyobraźnią i inicjatywą. Troszczy się o dobro wszystkich uczniów. Od samego początku leży jej na sercu dobro dzieci niepełnosprawnych, jest współtwórcą idei integracji w naszej szkole, była wychowawcą jednej z pierwszych klas integracyjnych. W swych działaniach kieruje się wrażliwością na potrzeby drugiego człowieka, zwłaszcza najbardziej potrzebującego.

Życzymy samych sukcesów na nowym stanowisku!

 

Poprzedni wpis
Następny wpis
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status